شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 تير 1397   09:34:34
شرکت های پالایش گاز
13:011397/1/21 سه‌شنبه
آغاز به کار مهمترین پروژه تعمیراتی شرق کشور در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد

رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از آغاز به کار تعمیرات اساسی سال 97 در این مجتمع گازی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، نادر نوربخش با اعلام این خبر افزود: تعمیرات اساسی امسال در کلیه واحدهای عملیاتی این شرکت از امروز 21 فروردین ماه آغاز می شود.
وی بیان کرد: تجهیزات و سیستم های عملیاتی که تحت تعمیرات اساسی قرار می گیرند بیش از 50 ردیف در واحدهای پالایش، سرویس های وابسته و عملیات جانبی است.
این مقام مسئول تصریح کرد: تعمیرات اساسی سال 97 در واحدهای عملیاتی شامل یک واحد شیرین سازی گاز ترش، دو واحد بازیافت گوگرد، دو واحد نم زدایی گاز شیرین، واحد احیای آب ترش، چهار دستگاه بویلر بخار فشار قوی و واحد ذخیره سازی گاز طبیعی است.
نوربخش اجرای این پروژه را به عنوان مهمترین فعالیت تعمیراتی شرق کشور در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد دانست و اضافه کرد: جهت آماده سازی کلیه واحدهای عملیاتی برای تولید بی وقفه گاز در ماه های سرد سال، تعمیرات اساسی پالایشگاه در شش ماهه اول سال و روزهای گرم و طاقت فرسای تابستان انجام می شود.
وی با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است تاکید کرد: استفاده از قطعات یدکی ساخت داخل با رویکرد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین استفاده از پیمانکاران بومی و آموزش دیده منطقه از مهمترین اولویت های تعمیرات اساسی سال 97 است.
این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: طبق برنامه تنظیمی، زمان پایان تعمیرات اساسی پالایشگاه خانگیران در مهرماه امسال خواهد بود.


تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما