شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 31 تير 1397   23:03:50
شرکت های پالایش گاز
12:171397/1/28 سه‌شنبه
آغاز تعمیرات اساسی در یکی از بزرگترین پالایشگاه‌های گازی کشور

تعمیرات اساسی یکی از پروژه های مهم در شرکت پالایش گاز فجرجم محسوب می‌شود و این عملیات مبتنی بر خلاقیت و توان نیروی انسانی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: انشالله همدلی و اراده ای که در میان مجموعه کارکنان تعمیرات اساسی وجود دارد، منجر به انجام کارهای بزرگی خواهد شد و با اتکال به خداوند متعال این مهم به سرانجام خواهد رسید.
عبدالصمد نجفی با تاکید بر رعایت کلیه الزامات ایمنی و HSE در حین کار، گفت: بدون شک توجه به این امر موجب پویایی بیشتر برنامه های تعمیرات خواهد شد و شیرینی پایان کار را دوچندان خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم در بخش دیگری از اظهارات خود، تجربه و تخصص مجموعه نیروی انسانی را از عوامل مهم موفقیت در انجام پروژه‌های مهم در این شرکت دانست و ادامه داد: انشالله همه با هم تلاش خواهیم کرد طبق برنامه زمانبندی شده و در ابتدای نیمه دوم سال جاری تعمیرات اساسی شرکت پالایش گاز فجرجم به پایان برسانیم.
گفتنی است تعمیرات اساسی شرکت پالایش گاز فجرجم طبق روال هر ساله تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت و بخش مهمی از واحدهای شیرین سازی شرکت در این پروژه مورد بازرسی فنی و تعمیرات اساسی و نیمه اساسی قرار خواهند گرفت.




تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما