شعار سال 97-1
 
  
پنجشنبه 25 مرداد 1397   20:47:11
شرکت های پالایش گاز
14:291397/2/22 شنبه
مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان خبر داد:
فرآورش 24 میلیارد مترمکعب گاز در شرکت پالایش گاز پارسیان طی سال گذشته

شرکت پالایش گاز پارسیان با تولید و فرآورش 24 میلیارد مترمکعب گاز و 9.5 میلیون بشکه میعانات گازی در سال گذشته، نقش مهمی در تأمین گاز کشور ایفا کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فرشید ابدالی دهدزی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با بیان این مطلب، اظهار داشت: میعانات گازی تولیده شده در این شرکت، از مرغوب ترین میعانات گازی کشور است که میزان تولید روزانه آن، 50 هزار مترمکعب یعنی، معادل 32 هزار بشکه است و نکته جالب توجه آن که در حال حاضر، کشورهای خارجی از مشتریان اصلی این محصول با ارزش محسوب می‌شوند.

وی در ادامه با اشاره به برخی از موفقیت‌های کسب شده این شرکت طی سال گذشته، اظهار داشت: این پالایشگاه با تولید 9.5 میلیون بشکه میعانات گازی، تعهد تکلیفی خود را نیز به نحو شایسته به انجام رسانده است.

ابدالی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: پالایشگاه پارسیان و تلاش کارکنان آن در تأمین پایدار گاز بسیار مهم و حائز اهمیت است؛ چراکه عملاً از این طریق توانسته در اعتمادسازی جامعه درونی و بیرونی موفق باشد و این در حالی است که همه این موارد با مجاهدت تمامی کارکنان این پالایشگاه در بخش های مختلف صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان با اشاره به اینکه این پالایشگاه یکی از مدرن‌ترین تصفیه‌خانه های پساب صنعتی را در اختیار دارد، گفت: با توجه به نوع برج های جذب کننده، میزان فلرینگ در این پالایشگاه بسیار ناچیز است و از نظر نوع میعانات، ما مرغوب ترین نوع میعانات گازی را به بازار عرضه می کنیم.

وی در پایان افزود: پالایشگاه پارسیان با کسب گواهینامه مدیریت انرژی، از لحاظ استاندارد و شاخص های زیست محیطی، از تراز جهانی برخوردار است و آلایندگی در این پالایشگاه، تقریباً صفر است و افزون بر این دستاورد ارزنده، تلاش برای ایجاد فرهنگ صحیح زیست محیطی از برنامه های مدون و بسیار جدی این شرکت محسوب می شود.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما