شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 31 تير 1397   22:59:29
شرکت های ستادی
18:401397/1/28 سه‌شنبه
مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران:
اعتماد در سازمان موجب تسریع در کار و کاهش هزینه می شود

اعتماد در سازمان هم موجب تسریع در کار و هم باعث کاهش هزینه ها می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظر تربتی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در مراسم گزارش عملکرد 96 این شرکت که با حضور مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران، پیمانکاران، مشاوران و سازندگان در سالن شهید رجایی ستاد برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: اعتماد موضوع بسیار مهمی است که خوشبختانه در شرکت ملی گاز ایران شکل گرفته و ما این امر مهم را در شرکت مهندسی و توسعه گاز به جد دنبال می کنیم.

وی با بیان اینکه اعتماد در ذات خود خیرخواهی، شایستگی و.... را به همراه دارد، گفت: اعتماد در محیط های کاری از مزیت های مهم رقابتی است یعنی اعتماد افراد به یکدیگر، موجب می شود تا افراد تمایل بیشتری به اجرای پیشنهادات یکدیگر داشته باشند.

تربتی در ادامه گفت: زیر بنای اعتماد، فرایند تزریق تدریجی آن از بالا به پایین است و همانطور که فضای همدلی در شرکت ملی گاز ایران بسیار مشخص و آشکار است، ما هم قصد داریم این رویه اعتمادسازی را در شرکت مهندسی و توسعه انجام دهیم.

مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران به مبحث تعالی سازمانی نیز اشاره و اظهار داشت: باید با تعالی سازمانی بتوانیم در مسیر سرآمدی حرکت کنیم باید توانمندسازی کرده، نگاه فرایندی داشته و نتایج بدست آمده از کار کارکنان، مشتریان و ... را دریافت و ارزیابی کنیم.

وی با بیان اینکه امروز در شرکت مهندسی و توسعه گاز نمی توانیم بگوییم یک نفر در رسیدن به موفقیت این شرکت سهیم بوده، بلکه همه همکاران سهیم بوده اند، افزود: در سالی که گذشت طبق قولی که در اوایل سال گذشته در چنین جلسه ای دادیم که هر ماه یک پروژه را اجرایی کنیم، به وعده هایمان عمل کردیم و موفق شدیم و یکی از دلایل موفقیت ما در تمام زمینه ها این است که اعتماد درهمه کارکنان من جمله مجریان طرح ها ایجاد شده به گونه ای که دغدغه من برای اتمام پروژه ها، دغدغه آنها نیز بوده و نتیجه آن نیز در سال 96 کاملاٌ مشخص بود.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به بیان برخی از مسائل و مشکلات در سال گذشته، گفت: در سال گذشته برخی از پروژه ها به دلایل گوناگون در زمانی غیر از زمان مقرر به اتمام رسید که این یکی از موارد بسیار مهمی است که در سال جاری قول می دهیم پروژه های در دست اقدام را در موعد مقرر به اتمام برسانیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز، همچنین شفاف سازی و ایجاد فرصت‌های برابر را رویکرد مهم این شرکت در سال ۹۷ عنوان کرد و گفت: بهبود فرایندهای موجود در جهت کاهش زمان، استفاده از فناوری‌ها و روش‌های جدید برای کاهش هزینه‌ها و بهبود روش‌های طراحی و مسیریابی خطوط و استفاده از روش‌های جدید اجرای خطوط از جمله برنامه‌های شرکت مهندسی و توسعه گاز برای امسال است.

به گفته تربتی، استقرار مدیریت راهبردی، بررسی روش‌های بهینه‌سازی حریم خطوط، انتخاب و تعیین الگوی عملیاتی تامین مالی پروژه‌ها، بهبود روش‌های طراحی و ساخت تاسیسات تقویت فشار، از جمله رویکردهای بهبود عملکرد شرکت مهندسی و توسعه گاز برای سال‌های ۹۷ و ۹۸ معین شده است.تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما