شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 31 تير 1397   23:05:57
18:481397/1/28 سه‌شنبه
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد:
فرآیندسازی و توانمندسازی؛ دو بحث اصلی در دستیابی به موفقیت

تلاش شما کارکنان، مهندسین، مشاوران و پیمانکاران شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در دستیابی به اهداف خود که همانا اجرای پروژه‌های بزرگ ملی در زمینه گازرسانی بود، منجر به آن شد که سال ۹۶، سالی پرافتخار برای شرکت ملی گاز ایران باشد؛ به‌طوری که سال گذشته، رییس‌جمهوری چندین نوبت، این شرکت را افتخار ملت و دولت نامید؛ سخنانی که می‌تواند انگیزه زیادی در ما برای ادامه راه، ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم گزارش عملکرد سال ۹۶ شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران که با حضور حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و اعضای هیأت‌مدیره شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: اجرای یک‌هزار کیلومتر خط لوله در سال 96 نشان می‌دهد که نسبت به سال‌های پیش از آن، از رشد خوبی برخوردار بوده‌ایم. در عین حال بهره برداری از یک‌هزار کیلومتر خط لوله در سطح کشور نشان از تلاش‌ها و زحمات زیادی است که همکارانم در شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران کشیده‌اند.

وی در ادامه افزود: این فعالیت‌ها شامل تکمیل خط راهبردی ششم سراسری، خط دامغان، کیاسر، ساری، نکا، بهره‌برداری از خط لوله انتقال گاز ایرانشهر- زاهدان، اجرای ایستگاه‌های خط ششم سراسری، بهره‌برداری از سه ایستگاه تقویت فشار و .... می‌شود و این تلاش جای تشکر و تقدیر دارد.

از نظر من، موفقیت، شناسایی هدف در یک سازمان و استفاده از تمام ظرفیت وجودی خود برای رسیدن به آن است که به‌این ترتیب، می‌توان گفت که شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران مصداق کامل این تعریف بوده و در این بخش بسیار موفق عمل کرده است.

وی در ادامه افزود: فرآیندسازی و توانمندسازی دو بحث اصلی در دستیابی به موفقیت است. تلاش برای مشارکت دیگران در دستاوردهای خود و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود یک سازمان برای رسیدن به هدفی تعیین‌شده، خود، موفقیت بزرگی محسوب می‌شود که کارکنان و دست‌اندرکاران شرکت مهندسی و توسعه گاز، نمونه بارز آن هستند.

به گفته مهندس عراقی، شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با توجه به این که هدفمند عمل کرده و تمام ظرفیت خود را برای رسیدن به اهداف شرکت به کار گرفته، در سال ۱۳۹۶ موفق بوده است.

معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان این که ما باید الگوسازی کنیم، گفت: باید تلاش کنیم تا در دنیا برند شویم و از تمام تجارب و هنر و خلاقیت خود در این زمینه، بهره ببریم.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان این که شعار امسال ما، جوانمردی؛ راهبرد سال ۹۷ است، گفت: جامعه ما به انسان‌های جوانمردی نیاز دارد که همواره قوی، خستگی ناپذیر، شایسته، پرانرژی و پرکار باشند و در راه رسیدن به اهداف سازمان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

مهندس عراقی در پایان تصریح کرد: زمانی که ما اخلاق حرفه‌ای را در سازمان پیاده کرده و از آن برای خود، الگو ساختیم و جوانمردی، شجاعت، ابتکار، خلاقیت و ... را سرلوحه کارهای خود قرار دادیم، می‌توانیم ادعا کنیم سازمانی مورد اعتماد ملت و دولت هستیم و در این صورت، قادر خواهیم بود که تمام اهداف مدنظر خود را جامه عمل بپوشانیم.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما