شعار سال 97-1
 
  
جمعه 29 تير 1397   09:35:42
13:081397/1/22 چهارشنبه
مهندس عراقی در دیدار با مدیرعامل و مدیران مجتمع گاز پارس جنوبی:
دستیابی سریع‌تر به اهداف با استفاده از بهترین فرآیندها

در مأموریت های جدید بایستی برای استفاده از بهترین فرآیندها به‌منظور دستیابی سریع‌تر و بهتر به اهداف و نیز تأمین منافع سازمان و مردم تلاش کرد؛ تلاشی که بدون شک در آینده نزدیک، شرکت ملی گاز ایران را به یکی از مهم ترین مراکز تأمین منابع مالی دولت و کشور تبدیل خواهد کرد و این یکی از افتخارات ما است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید مجتمع گاز پارس جنوبی، با تبریک سال نو به کلیه همکاران شاغل در این مجتمع و تقدیر از زحمات 36 ساله مسعود حسنی، مدیرعامل سابق شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و آرزوی توفیق برای هادی هاشم‌زاده فرهنگ به عنوان مدیرعامل جدید، با بیان این مطلب، اظهار داشت: هرکس در هرجای کشور نسبت به نقشی که برای او تعریف شده، در رشد و توسعه کشور موثر است و باید برای بهتر انجام دادن کار خود تلاش ویژه‌تری کند.
وی در ادامه با تقدیر از عملکرد مجموعه مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی، افزود: پارس جنوبی و تلاش کارکنان آن برای تولید بیش از 70 درصد انرژی و گاز کشور بسیار مهم و حائز اهمیت است و باعث ایجاد اعتماد مردم درکشور شده است.
مهندس عراقی با بیان اینکه برندشدن تعاریف ساده‌ای دارد، گفت: در یک جمله ساده می‌توان چنین گفت که وفای به عهد نسبت به وعده‌ای که داده‌ایم، به‌نوعی، برند محسوب می‌شود؛ چراکه باعث متمایزشدن شما از دیگران می‌شود.
معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان این که برند خود به مفهوم استاندارد است، گفت: این مفهوم آنقدر رشد و پیشرفت کرده که در حال حاضر، جایگاه ویژه‌ای برای خود یافته، ضمن آن که در این بخش، توجه به فرآیند و اصلاح آن‌ها بسیار مهم است؛ هرچند که ایجاد مجدد فرآیندهای نو نیز بسیار مهم است.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه زمانی ما یک شرکت موفق خواهیم بود که هدف داشته باشیم و برای رسیدن به هدف با حداکثر توان خود حرکت کنیم، اظهار داشت: تعیین اهداف و افزایش ظرفیت سازمان برای رسیدن به آن اهداف، هم دیگران را منتفع می‌کند و هم تعریفی جالب برای موفقیت است که باید مدنظر ما برای نیل به این موفقیت در سازمان باشد.
وی افزود: در حالی که در بسیاری از موارد در سازمان و محیط زندگی از ظرفیت ها و توان خود استفاده نمی‌کنیم، اما عشق ورزیدن به کار و تطبیق آن با علاقه ذاتی فردی، باعث انجام کار به بهترین شکل آن خواهد شد.
مهندس عراقی در پایان گفت: در حال حاضر و پس از 50 سال فعالیت شرکت ملی گاز ایران، بایستی به مبحث ارزش افزوده در زنجیره ارزش توجه ویژه‌تری داشته باشیم.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما