شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 31 تير 1397   23:01:23
شرکت های گاز استانی
13:141397/1/27 دوشنبه
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان دردیدار با مدیر عامل شرکت گاز استان:
مجموعه عملکرد شرکت ملی گاز ایران در کل کشور قابل تحسین است

مجموعه عملکرد شرکت ملی گاز ایران در کل کشور و نیز شرکت گاز استان کرمان قابل تحسین است، و اکثر مردم از این نعمت الهی بهره مند شده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حجت الاسلام و المسلمین علیدادی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان در دیدار با مدیر عامل، معاونین و هیئت رئیسه شرکت گاز استان، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: با بهره گیری از نیروهای مدیریتی و پیمانکاری بومی و مجرب بایستی بخش مشترکین صنعتی استان را در راستای بیانات مقام معظم رهبری و توسعه و حمایت کالای ایرانی هرچه سریعتر به شبکه سراسری گاز متصل کنیم و چرخ های اقتصادی استان را به حرکت درآوریم و امیدواریم بیش از گذشته استفاده صحیح از این حامل انرژی مورد توجه همه اقشار جامعه قرار گیرد.

در ادامه این دیدار سرپرست شرکت گاز استان کرمان، به ارائه گزارشی از روند گازرسانی به شهر ها و روستاهای استان پرداخت و تصریح کرد: در حال حاضر ضریب نفوذ گاز طبیعی در استان کرمان بیش از 66 درصد است و 580 هزار مشترک خانگی و تجاری در استان به شبکه سراسری گاز متصل هستند.

محمد رضا بیجامی افزود: در سال های آتی با تخصیص بودجه و همکاری مسئولین استان رشد چشمگیری را در گاز رسانی شاهد خواهیم بود و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: شرکت گاز استان کرمان به حول و قوه الهی با همت و تلاش کارکنان خدمتگزار توانسته تاکنون 50 شهر و 934 روستا را گازدار و 6 شهر و 216 روستای دیگر را نیز در دست اجرا دارد .

بیجامی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه زمستان سال گذشته شاهد هیچگونه قطع گاز و افت فشاری نبوده ایم از همه مردم فهیم دیار کریمان تشکر کرد.تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما