شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   10:57:21
شرکت های پالایش گاز
15:031395/10/11 شنبه
صرفه‌جویی بیش از 550 میلیون ریال در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی

با برنامه‌ریزی دقیق متخصصان و کارشناسان و با صرفه‌جویی بیش از 550 میلیون ریال، عملیات ارتقای سیستم روشنایی محیط پیرامونی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی با موفقیت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، اکبر غلامی، رئیس تعمیرات پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی ضمن بیان مطلب فوق، افزود: هزینه برآورد شده اولیه این پروژه با احتساب انتخاب پیمانکار بیش از 5.5 میلیارد ریال در بازه زمانی 10 ماهه پیش‌بینی شده بود که با همت و تلاش متخصصان و کارکنان این پالایشگاه، این مهم با صرفه جویی قابل توجهی کاهش یافت.

وی بر همین اساس، خاطرنشان کرد: با استفاده از پتانسیل واحدهای داخلی پالایشگاه و ایجاد راهکارهای صرفه‌جویی و بهینه‌سازی با رعایت استانداردها، این رقم با مبلغ بیش از 550 میلیون ریال در مدت زمان یک ماه، معادل یک دهم قیمت و زمان برآورد اصلی با موفقیت به بهره‌برداری رسید.

به گفته غلامی، این پروژه با صرف 3500 نفر ساعت کار فنی به همراه بیش از 150 ساعت کار تجهیزاتی شامل بیل بکهو،‌ لودر و کرین 10 تن و 25 تن در مدت زمان یک ماه و بحمدالله بدون هیچ گونه حادثه با موفقیت تمام شد و به بهره برداری رسید .

رئیس تعمیرات پالایشگاه اول در پایان از مدیریت پالایشگاه و سایر متخصصان و کارکنان که در این پروژه مهم، همکاری و مساعدت داشتند تشکر و قدردانی کرد.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما