شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   10:20:28
شرکت های پالایش گاز
11:451395/10/14 سه‌شنبه
وزیر کشور در نشست مشترک مدیران و مقامات ارشد استان هرمزگان
مدیران و مسئولین برخواسته از بطن مردم، مدیرانی موفق و کارآمد هستند

نشست مشترک مدیران و مقامات ارشد استان هرمزگان با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و سایر مدیران و معاونین کشوری با همت استانداری هرمزگان و به میزبانی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در دیماه سال جاری در محل سالن اجتماعات امام سجاد(ع) شهرک فجر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، طی این نشست، دکتر جادری استاندار هرمزگان ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان و مدعوین گرامی، اظهار کرد: تلاش مدیران و مسئولین استان هرمزگان این است که با ایجاد کار و اشتغال زایی برای جوانان در شهرها و روستاهای اطراف مانع از مهاجرت به شهرها و حاشیه نشینی شوند.
وی در ادامه از وزیر کشور و سایر مدیران دولتی درخواست کرد که در جهت ایجاد زیرساخت های توسعه محور شهری و روستایی، درصد بیشتری از اعتبارات عمرانی به استان هرمزگان تخصیص یافته و همچنین مزایای معافیت های مختلف در امور سرمایه گذاری در ردیف های خاص محرومیت زدایی برای این استان در نظر گرفته شود ، تا بتوانیم راه های پیشرفت و توسعه در این منطقه را با همت و تلاش مسئولین و مردم استان هرمزگان هموار کنیم.
در ادامه این نشست‌، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جمع مدیران و مسئولین استان هرمزگان، ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران به جهت برگزاری این نشست صمیمی، اظهار داشت: صحبت‌های مطرح شده در این نشست منطقی، دلسوزانه و کارشناسانه بوده و این یکی از توفیقاتی است که امروز کشور به یمن مدیران و کارشناسان به ویژه در مناطق جنوب کشور از آن برخوردار است.
وی در ادامه افزود : بایستی گفت در جمهوری اسلامی ایران مدیران غیردولتی و برخواسته از بطن مردم، مدیرانی موفق و کارآمد هستند، و این امر یک ظرفیت بزرگ در اختیار کشور است و ما نیز در دولت معتقدیم که کارها و امور باید به مردم واگذار شود.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما