شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   11:10:46
شرکت های پالایش گاز
15:051395/10/11 شنبه
با کسب رتبه دوم HSE در سال 94 تاکید شد؛
توجه به استانداردها و ارتقای فرهنگ HSE در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد

رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست و مدیریت بحران شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد گفت: کارکنان این مجتمع گازی با حضور در دوره های ایمنی برنامه ریزی شده و حرکت در راستای استراتژی های سازمان، موفق به کسب رتبه دوم HSE در بین شرکت های پالایشی در سال گذشته شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیداسماعیل قادری در جلسه بررسی عملکرد حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل این شرکت با بیان مطلب فوق، افزود: با اهتمام مدیران ارشد، پالایشگاه خانگیران در طول شش سال گذشته موفق به کسب پنج رتبه اول و دوم شده است.

وی با بیان اینکه ساعت آموزش پرسنل رسمی و پیمانکاری افزایش یافته، اظهارداشت: در سال 94، در مجموع 36 هزار و 416 نفر ساعت کار آموزش ایمنی؛ بهداشت و محیط زیست در این شرکت انجام شده است.

قادری تصریح کرد: در بخش ایمنی، اگر چه ضریب شدت و تکرار حوادث نسبت به سال گذشته مقدار مختصری افزایش داشته اما نسبت به استاندارد تعریف شده از سوی مجمع جهانی تولیدکنندگان نفت و گاز، پالایشگاه خانگیران در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد ادامه داد: در بخش سلامت با انجام اقداماتی مانند ارایه غذای سلامت، ترغیب همکاران به ورزش های همگانی و فرهنگ سازی حوزه سلامت و ارزیابی های صورت گرفته، شاهد کاهش ریسک فاکتورهای قلبی و عروقی کارکنان از 51 درصد در سال 89، به 27 درصد در سال 94 بوده ایم.

وی خاطرنشان ساخت: این واحد در بخش محیط زیست و پدافند غیرعامل نیز با تعریف پروژه های بهبود، موفق به کاهش آلودگی های زیست محیطی و جاری سازی الزامات پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شده است.

قادری یادآور شد: این توفیقات نشان از توجه مدیران ارشد سازمان به کارکنان و حفظ نیروی انسانی بعنوان اصلی ترین سرمایه های کشور است.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما