شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   11:00:08
شرکت های پالایش گاز
10:431395/10/12 يكشنبه
با حضور معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری
آغاز بکار مرکز همیار کارکنان ( EAP ) مجتمع گاز پارس جنوبی

با حضور دکتر افشار، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، مرکز همیار کارکنان (EAP) در مجتمع گاز پارس جنوبی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مرکز همیار کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر، با حضور دکتر افشار، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، دکتر هاشمی، رئیس کمیته مبارزه با مواد مخدر مجمع تشخیص مصلحت نظام، مسئولین سازمان بهزیستی کشور، کارشناسان مدیر کل اجتماعی وزارت تعاون، مهندس حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، عبداله نادری، فرماندار شهرستان عسلویه  و مدیران و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی آغاز بکار کرد. 
در آیین افتتاح مرکز همیار کارکنان در مجتمع گازی پارس جنوبی، دکتر افشار اظهار کرد: خوشبختانه گام‌های بسیار خوبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و راه‌های مقابله با آن در این مجتمع برداشته شده است و امیدواریم با افتتاح این مرکز شاهد موفقیت‌های بزرگی در این مسیر باشیم.
وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در جهت افتتاح این مرکز گفت:  با همت و تلاش مدیران و کارکنان برای مقابله با آسیبهای اجتماعی امروز شاهد برنامه‌ریزی جهت ارتقاء سلامت در این مجتمع هستیم و این مهم بسیار امید بخش است.

تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما