شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   11:07:48
شرکت های پالایش گاز
12:191395/10/15 چهارشنبه
مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد تاکید کرد
نظام پیشنهاد ها باید گره گشای دغدغه های کشور باشد

مدیر عامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با اشاره به اینکه نظام پیشنهادها ابزار بسیار ارزشمندی است و باید از آن به نحو درست و مناسبی بهره مند شد، تاکید کرد: نظام پیشنهادها باید بتواند دغدغه های کشور را بر طرف کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مجید منبتی در مراسم جشن نظام پیشنهادهای شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد که با حضور مدیران ارشد، کارکنان و خانواده کارکنان، در شهرستان سرخس برگزار شد با تبریک ورود نظام پیشنهادهای این مجتمع گازی به عرصه های ملی، گفت: نظام پیشنهادها از دوران طفولیت به دوران بلوغ رسیده و نوع تکالیف آن متفاوت شده و باید بتواند نقش آفرینی کرده و سودآوری داشته باشد.
وی با بیان اینکه امروز توجه به چالش های پالایشگاهی و رفع مشکلات فرآیندها چاره کار نبوده و اثر بخش نیست، اظهار داشت: ما امروز در عرصه بزرگ تری وارد شده ایم و حضور ما در صحنه اقتصاد کشور، باید مبتنی بر راهبری یک بنگاه اقتصادی در عرصه بین المللی باشد.
این مقام مسئول تصریح کرد: بیکاری جوانان از دغدغه های مسئولین نظام به شمار می رود و خدمتگذاران به انقلاب به فکر ایجاد اشتغال در کشور هستند.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خاطر نشان کرد: مهمترین چالش نظام پیشنهادها، تبیین دکترین راهبری آن برای دهه آینده است.
همچنین قائم مقام مدیر عامل در نظام پیشنهادها این مجتمع گازی با بیان اینکه این حوزه در سطوح کارکنان، خانواده، دانش آموزی و ذینفعان فعالیت می کنند، گفت: نظام مشارکت اهدافی را دنبال می کند که گروه های حل مسئله در راستای اهداف کلان حرکت کرده و کارآفرینی ایجاد کند.
محمد یوسفیان با بیان اینکه در حال حاضر نظام پیشنهادها در سطح شهرستان مرزی سرخس فعال شده است، اضافه کرد: ما به دنبال تلاش برای برند سازی شهرستان سرخس و واحدهای صنعتی آن در بخش تعمیرات اساسی هستیم.
در پایان این مراسم، از گروه های برتر نظام پیشنهادها در حوزه کارکنان، خانواده، همسران کارکنان و دانش آموزی تجلیل بعمل آمد.
 
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما