شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   18:44:44
شرکت های پالایش گاز
14:111395/10/8 چهارشنبه
26 ماه کاری بدون حادثه در شرکت پالایش گازفجرجم

با اتکال به خداوند متعال بیست وششمین ماه کاری در پالایشگاه  فجر جم بدون هرگونه حادثه ناگوار کننده ای پشت سر گذاشته شد و4 هفته مداوم هست که در این پالایشگاه حتی یک حادثه جزیی نیز اتفاق نیفتاده است که جای شکرگذاری دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس هادی هاشم زاده فرهنگ مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم  با بیان مطلب فوق افزود: برای همین است که شرکت ملی گازایران پالایشگاه فجرجم را بعنوان شرکت برتر پالایشی در حوزه HSE می شناسد که مایه افتخار همه مدیران وکارکنان است.
وی تصریح کرد:خداوند بزرگ را شکر می کنیم در صنعتی خدمت می کنیم که محصول نهایی ما مورد نیاز حیاتی مردم ایران در جای جای این کشور پهناور است.
 مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم که در جمع کثیری از کارکنان وکارگران سخن می گفت اظهار داشت: ما درحال سپری کردن سال کاری بسیار سختی هستیم و اقداماتی که امسال در طول تعمیرات اساسی شرکت انجام شده در مقایسه با توان کارمندان و ظرفیت های مهم این شرکت شاید زیاد بزرگ بنظر نیاد اما به واقع اقدامات صورت گرفته کارهایی بی بدیل ،یگانه و بسیار مثمر ثمر بوده است.
مهندس هاشم زاده فرهنگ  در بخش دیگری از اظهارات خود خاطرنشان کرد: شرکت پالایش گاز فجرجم در هشت ماه امسال نزدیک به 14 میلیارد مترمکعب گاز را فرآورش و به خطوط سراسری ارسال کرده است.
فرهنگ افزود: در همین مدت  تولید قریب به 5 میلیون بشکه میعانات گازی و حدود 27 هزار تن "ال پی جی " یا همان گاز مایع را نیز انجام شده است که نشانه کوچکی از فعالیت های بسیار بزرگ کارکنان عزیز در سال جاری بوده است.
وی ادامه داد: در کنار این تولید و در کوران تعمیرات اساسی سال جاری همچنین اقدامات بسیار مهم دیگری نیز در این پالایشگاه انجام شده است که  این اقدامات در سالیان سال اثرات آن در این پالایشگاه جاری وساری خواهد بود و یقینا در آینده از آن به خیر ونیکی سخن خواهد گفت.
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم با اشاره به موفقیت های ملی در این شرکت گفت:قله های افتخاربیشتری برای همه ما در این شرکت دست یافتنی است و در آینده اطمینان دارم که دستاوردهای بسیار مهم تری را رقم خواهیم زد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما