شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   11:12:57
مناطق عملیات انتقال گاز
11:141395/9/30 سه‌شنبه
مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران خبر داد:
اعلام آمادگی به منظور مقابله با سرما در کشور

مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران از آمادگی کامل به منظور مقابله با زمستان در کشور خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حیدر علی صادق پور با اعلام این خبر، افزود : طی نه ماه سال جاری توربو کمپرسورهای تأسیسات ،طبق برنامه زمانبندی مورد تعمیرات اساسی قرار گرفتند ودر آمادگی کامل قرار دارند.
وی در ادامه اظهار داشت: علاوه بر پیگرانی تمیزکننده از خطوط لوله انتقال گاز منطقه، حدود 580 کیلومتر پیگرانی هوشمند نیزصورت پذیرفته است .
صادق پور در ادامه ضمن اعلام آمادگی این منطقه به منظور مقابله با سرمای هوا در کشور اظهار داشت: به همت و تلاش واحدهای عملیات ایستگاه ها، عملیات خطوط لوله، مهندسی ، بازرسی فنی ، HSE و سایر واحدهای پشتیبان منطقه برای رویارویی با شرایط سخت و حساس فصول سرد سال آمادگی کامل وجود دارد تا ان شاءالله در انتقال مستمر و ایمن گاز به هموطنان در مناطق شمالی کشور ، وقفه ای ایجاد نشود .
وی در پایان با اشاره به بیش از 5 هزار کیلومتر خطوط لوله و17 ایستگاه تقویت فشارگاز، منطقه دو را دارای بیشترین تاسیسات و تجهیزات عنوان کرد وگفت: منطقه دو عملیات انتقال گازدر استان های اصفهان ، چهارمحال و بختیاری و یزد بصورت کامل و قسمت هایی از استان های خوزستان ، مرکزی ، لرستان و کهگیلویه و بویر احمد را تحت پوشش خود قرار داده و انتقال 60 تا 65 درصد گاز کشور را بر عهده دارد . 
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما