شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   11:14:39
مناطق عملیات انتقال گاز
12:001395/9/28 يكشنبه
با برگزاری مانور فرامنطقه ای
توان عملیاتی منطقه ده عملیات انتقال گاز مورد ارزیابی قرار گرفت

سرپرست منطقه ده عملیات انتقال گاز از اجرای مانور فرامنطقه ای محدوده مرکز بهره برداری سردشت در هفته ای  که گذشت، خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید خدری ضمن بیان مطلب فوق، افزود: ارزیابی توان عملیاتی کارکنان در شرایط اضطراری، مهم ترین هدف برگزاری این مانور بود که مطابق با سناریوی از پیش تعیین شده، بر اثر انفجار ناشی از عملیات بمب گذاری، انتقال گاز از خط لوله ششم سراسری قطع و  باعث اختلال در گاز رسانی به هموطنان شد.
وی تصریح کرد: دراین مانور فرا منطقه ای که سازمان ها و ارگان های برون سازمانی از جمله مدیریت بحران استان خوزستان و بوشهر، آتش نشانی، نیروهای انتظامی، فوریت های پزشکی، هلال احمر، فرمانداری و بخشداری شهر زیدون شرکت داشتند، هماهنگی و نظم چشمگیری در عملکرد گروه های نامبرده در طول اجرای این مانور مشاهده شد.
این مقام مسئول با بیان اینکه دراین مانور روند انجام مراحل تعمیراتی خطوط لوله و همچنین دستورالعمل های مرتبط با این مهم مورد ارزیابی قرار گرفت، یادآور شد: این مانور با هدف افزایش آمادگی و ارزیابی توان عملیاتی کارکنان منطقه و علاوه  بر آن، ارتقای سطح همکاری های منطقه ای با دیگر نهاد های برون سازمانی، به اجرا درآمد.
به گفته سرپرست منطقه ده عملیات انتقال گاز، نظارت و ارزیابی مانور به دقت انجام و پس از تحلیل نقاط ضعف و قوت این مانور، نتایج جهت استفاده همه کارکنان ستاد و عملیات منطقه  ابلاغ خواهد شد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما