شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   11:02:06
مناطق عملیات انتقال گاز
12:061395/10/1 چهارشنبه
باحضور مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل صورت پذیرفت
امضای سند مشترک پژوهشی

در راستای تاکید همیشگی ارتباط صنعت و دانشگاه، صبح  روز دوشنبه 29 آذرماه سال جاری، نشست مشترکی مابین منطقه 9 عملیات انتقال گاز و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، داودی نژاد مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران، در نشست مشترک بین منطقه 9 عملیات انتقال گاز و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل که با حضور قائم مقام، معاون پژوهشی و اساتید مربوط به حوزه انرژی برگزار شد، ضمن تبریک ایام ولادت دو نور الهی، هفته وحدت و هم دلی را گرامی داشت و بیان کرد: همدلی رمز پیروزی همه ملت ها است و هیچ توفیقی جز در سایه وحدت و یکدلی میسر نمی شود.
وی یکی از حلقه های مهمی که نیازمند وحدت و پیوستگی بیش از پیش است را حلقه های حیاتی صنعت و دانشگاه برشمرد و افزود: این روزها به تازگی هفته پژوهش را پشت سر گذاشته ایم، پژوهشی که گره از کار صنعت و تولید باز نکند، پژوهشی که روی برگه های کاغد متوقف شود، پژوهشی که تبدیل به نان سر سفره مردم نشود، چندان موثر و کارا نیست.
داودی نژاد لزوم جهت دهی اهداف پژوهشی را تشریح کرد و اظهار داشت: پژوهش ها باید در راستای نیاز صنایع سوق پیدا کنند. 
این مقام مسئول با ذکر این نکته که دانشگاه نوشیروانی جزو ده دانشگاه برتر ایران اسلامی است، اعلام آمادگی کرد تا همکاری های مابین دانشگاه و منطقه 9 در راستای نیازمندی های پژوهشی این منطقه افزایش یابد.
وی در ادامه تصریح کرد: پایداری انتقال گاز، افزایش راندمان و بهره وری، آسیب شناسی سیستم، فناوری های نوین و ارتقای سطح کارایی منابع انسانی، از اولویت های پژوهشی برشمرده محسوب می شوند.
در ادامه جلسه، دکتر صدیقی، قائم مقام دانشگاه صنعتی نوشیروانی ضمن برشمردن مزیت های این دانشگاه افزود: پژوهشکده نانوفناوری یکی از موفقیت های این دانشگاه است که در طول سال، میلیاردها ریال پروژه های پژوهشی با قابلیت اجرایی را به ثمر می رساند.
در پایان این نشست، تفاهم نامه پژوهشی بین دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و منطقه 9 عملیات انتقال گاز منعقد شد.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما