شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   10:15:51
مناطق عملیات انتقال گاز
11:161395/10/12 يكشنبه
سرپرست منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران دربازدید از مرکز بهره برداری خطوط لوله خرم آباد
همت، جدیت و تلاش این مرکز در جهت انجام وظایف و ماموریتهای محوله قابل تحسین است

سرپرست منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران از مرکز بهره برداری خطوط لوله خرم آبادکه نقش مهمی در  تامین و انتقال پایدار گاز  در استان لرستان را به عهده دارد، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس خضرایی سرپرست منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران با بیان سخنانی در جمع مسئولین و پرسنل مرکز بهره برداری خطوط لوله خرم آباد، اظهار داشت : همت، جدیت و تلاش شما در جهت انجام وظایف و ماموریتهای محوله قابل تحسین است و می بایست با توجه به فرارسیدن فصل سرد سال این تلاشها دو چندان گردد تا خللی در خدمت رسانی به هموطنان مان ایجاد نشود .
 وی در ادامه افزود: تعامل و بهره گیری مسئولین مرکز بهره برداری خطوط لوله خرم آباد با مدیریت بحران استانداری لرستان از یک سو و توجه ویژه به امر ایمن سازی خطوط لوله از سوی دیگر نقش بسزایی در تامین و انتقال پایدار گاز خصوصا در مواقع بحرانی آب و هوایی همچون خطر سیلاب و آبگرفتگی در این استان ایفا می کند .
شایان ذکر است در ادامه سفر سرپرست منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران و هیات همراه به استان لرستان ، همچنین از LBV  ریگ سفید و خط لوله چالانچولان بازدید و رهنمودهای لازم ارائه شد . 
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما