شعار سال 97-1
 
  
يكشنبه 6 خرداد 1397   22:19:49
شرکت های گاز استانی
15:251396/1/30 چهارشنبه
آغاز عملیات گازرسانی به 6 روستای شهرستان هریس

با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی ، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان هریس، عملیات گازرسانی به ۶ روستای این شهرستان آغاز شد.
 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ولی اله دینی، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی، در این مراسم گفت: با گازرسانی به ۶ روستای گوی درق، قیزقاپان، آقاعلیلو ، استیار ، قلعه لر و تازه کند نهند، ۲۷۷ خانواده روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.
وی میزان اعتبار پیش بینی شده در این پروژه را نزدیک به 27 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: مدت زمان اجرای پروژه یکسال پیش بینی شده است که سعی داریم قبل از شروع فصل سرما این پروژه به اتمام برسد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای این پروژه 41 کیلومتر شبکه گذاری انجام خواهد گرفت، اظهار داشت :در حال حاضر بیش از 94 درصد خانوار روستایی شهرستان هریس از گاز طبیعی بهره مند هستند که با بهره برداری از 6 روستای فوق، میزان بهره مندی روستایی شهرستان هریس به 98 درصد خواهد رسید.
دینی در خاتمه با بیان اینکه زیر ساخت انرژی گاز طبیعی در شهرستان هریس فراهم شده است، گفت : یکی از مولفه های سرمایه گذاری، گاز طبیعی است و این ساختار در شهرستان هریس آماده واگذاری به سرمایه گذاران است که دراین رابطه نیروگاه شهرستان هریس و صنعتی بیلوردی  و ناحیه صنعتی زرنق در دستور کار شرکت گاز استان قرار گرفته است.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما