[Part_Marquee]
چهارشنبه 2 خرداد 1397   10:23:33

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 890

در گردهمائی سالانه تامین کنندگان شرکت گاز استان اصفهان مطرح شد؛ تامین کنندگان ،تعیین کنندگان کیفیت خدمات اند 
در گردهمائی سالانه تامین کنندگان شرکت گاز استان اصفهان مطرح شد؛ تامین کنندگان ،تعیین کنندگان کیفیت خدمات اند 
 

معاون مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان اصفهان در دومین گردهمایی سالانه تامین کنندگان این شرکت گفت: با پیشتیبانی تامین کنندگان، در سه بخش کالا،اجرایی و خدمات  در حال حاضر 99.4درصد از جمعیت استان معادل 103 شهر و 1250روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

علی نقدی، تامین کنندگان را اهرم های اجرایی شرکت برشمرد و گفت: هدف از این گرهمایی سالانه ، تقویت تعامل ارتباط با این گروه، تقویت فرهنگ ایمنی در قراردادهای فی مابین ،ارزیابی نظام مند دوره ای در جهت شناسایی نقاط قوت وضعف  و همچنین تقدیر از تامین کنندگان برتر عنوان کرد.

وی با اشاره به تشکیل کمیته شناسایی و طبقه بندی تامین کنندگان براساس نوع فعالیت آنها  طی سال گذشته افزود: در این کمیته بانک اطلاعاتی تامین کنندگان تهیه و باتوجه به اهمیت نقش هر گروه در تحقق راهبردهای شرکت ، سیاستهایی جهت ارتباط بهتر با آنها اتخاذ شده است.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان اصفهان، به  اقدامات اصلاحی تعریف شده  در راستای جلب رضایت تامین کنندگان اشاره کرد و گفت: در این رابطه کلیه صورت وضعیت ها تهیه شده و مکاتبات ویژه ای با شرکت ملی گاز ایران برای تامین نقدینگی انجام شده است و کانال های ارتباطی جدیدی،از طریق توزیع بروشور، اطلاع رسانی شده است.

وی یادآور شد: شرکت گاز استان اصفهان به عنوان شرکت پیشتاز از سال 83 استقرارسیستم مدیریت کیفیت را در دستور کار قرار داد و توانست در این خصوص گواهی نامه های متعددی را کسب کند وتا به امروز همراستا با مدل های استاندارد مدیریتی حرکت و به جوایز مختلفی در حوزه تعالی سازمانی دست یابد.

 نقدی تصریح کرد: وقتی ما ادعا می کنیم در توزیع گاز در جایگاه نخست هستیم باید دربحث کیفیت نیز در بازار رقابت حرفی برای گفتن داشته باشیم.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان اصفهان تاکیدکرد: سهم عمده ای از کیفیت محصولات ما به بازوان اجرایی شرکت یعنی تامین کنندگان و پیمانکاران  وابسته است.

علی نقدی، با اشاره به اینکه شرکت گاز استان اصفهان از نظر میزان مصرف گاز در رتبه دوم قرار دارد افزود: روزانه 45 میلیون متر مکعب گاز معادل 16میلیارد متر مکعب در سال،گاز طبیعی در سطح استان توزیع می شود که 46درصد آن  به مصرف صنایع عمده می رسد.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت گاز استان اصفهان گفت: زمانی که بیشترین انرژی مردم به گاز اختصاص دارد ضروری است که در بسیاری از شاخص های خدماتی جایگاه ویژه ای داشته باشیم.

وی افزود: نکته قابل توجه اینکه ما در یک چرخه تولید و مصرف قرار داریم و بخش قابل توجه ای از محصولات و خدما ت ما به مصرف صنعت و تولید می رسد . بنابراین درصورتی که  نیاز های ما از قبیل؛ لوله، اتصالات و فرآورده های صنعتی مورد نیاز صنعت گاز در اسرع وقت و با کیفیت بالا  تامین شودبه تبع خدمات کیفی تری نیزبه صنعتگران وتولید کنندگان ارائه خواهیم نمود.

نقدی گفت: طی سال گذشته در رابطه با تامین  به موقع مبالغ قراردادهای همکاری خود  با تامین کنندگان و پیمانکاران مشکلاتی داشتیم که با سعه صدر و همکاری این گروه ها تا کنون بخوبی این مباحث مدیریت شده است.

همچنین دربخش دیگری از این همایش مصطفی فاضل پرور، رئیس امور قرادادهای شرکت گاز استان اصفهان در رابطه با شرایط و ضوابط مناقصات  این شرکت به تفصیل صحبت  کرد و گفت: ما در سایت اطلاع رسانی شرکت شرایط مناقصات و مزایده ها را  به طور کامل توضیح می دهیم اما باز مشاهده می شود که بسیاری از پیمانکاران بر اثر بی دقتی طبق چارچوب و ضوابط ، شرکت نمی کنند و از حضور در مناقصه محروم می شوند.

سیاست ما برد- برد است

در ادامه رئیس واحد  HSEنیز در قالب پاورپونت در رابطه با مسائل ایمنی ، بهداشتی و محیط زیست و رعایت نکات ایمنی در کار و اجرای پروژه ها و همچنین حوادث و خطرات ناشی از عدم توجه به مسائل ایمنی  توضیحات مبسوطی را ارائه کرد .

ابوالقاسم عسگری، در خصوص حوادث سالهای اخیر که در اثر سهل انگاری و عدم رعایت مسائل ایمنی حادث گردیده اظهار داشت: خطرات عملیات حفاری نظیر؛ ریزش دیواره ها، سقوط  از ارتفاع ، سقوط ماشین آلات، و مسمومیت ناشی از استنشاق بخارات و گازهای سمی از شایع ترین عواملی بوده که منجر به بروز حادثه شده است.  

وی بر نظارت بر ایمن ساز ی محل کارگاه های گازرسانی با استفاده از تابلوها و علائم هشدار دهنده، چراغ های گردان، چشمک زن، نوار زرد خطر، و اطمینان از وجود جعبه کمک های اولیه ،کپسول اطفاء حریق در محل تمامی کارگاهها توسط تامین کنندگان و پیمانکاران تاکید کرد و گفت: با هماهنگی  و تعامل شرکتهای خدماتی و دقت در حفاری ها و استفاده از نیروهای خبره و آموزش دیده، بسیاری از حوادث کنترل می شوند.

عسگری بیان داشت: تامین کنندگان و پیمانکاران مهمترین اهرم های اجرایی شرکت گازهستند.

 

 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما