شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   10:18:32
14:141395/10/22 چهارشنبه
شرکت ملی گاز ایران کسب کرد:
رتبه نخست چهاردهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر ایران

شرکت ملی گاز ایران با کسب دو لوح افتخار در بخش‌های کتاب و نرم‌افزار (واقعیت افزوده – AR)، رتبه نخست چهاردهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر ایران را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر ایران که همزمان با سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با موضوع" روابط عمومی دانش‌محور و مدیریت محتوا" که صبح روز گذشته (۱۹ دی ماه) در مرکز همایش‌های هتل المپیک تهران و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اساتید و چهره‌های برتر روابط‌عمومی و علوم ارتباطات و با حمایت انجمن جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی، انجمن بین‌المللی روابط عمومی و انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار شد، شرکت ملی گاز ایران با دریافت دو لوح افتخار در بخش‌های گفته‌شده، رتبه نخست این جشنواره را به خود اختصاص داد.

بنا بر این گزارش، در ابتدای مراسم، پیام دکتر لاریجانی، ریس مجلس شورای اسلامی ایران قرائت و سپس سیدبشیر حسینی، مدیرگروه علوم نوین رسانه دانشکده ارتباطات صدا و سیما، درباره محتوای پیام و سواد رسانه‌ای به سخنرانی پرداخت و گفت: اگر در حوزه روابط عمومی منفعل باشیم، فضای رقابتی را از دست می‌دهیم.

مدیرگروه علوم نوین رسانه دانشکده ارتباطات صداوسیما با اشاره به ضرروت برخورداری از سواد رسانه‌ای گفت: سواد رسانه‌ای مجموعه‌ای از خوانش و نگارش رسانه‌ای است. سواد رسانه‌ای بهره‌مندی از توانایی تجزیه و تحلیل و تفکر انتقادی، تفکر خلاق و تولید است.

سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران و چهاردهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر ایران روز 19 دی ماه در مرکز همایش‌های هتل المپیک تهران با حضور کارشناسان فن و اساتید متخصص در حوزه روابط عمومی و با حضور جمع زیادی از علاقمندان و دست‌اندرکاران این حوزه برگزار شد.


تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما