شعار سال 97-1
 
  
سه‌شنبه 1 خرداد 1397   11:16:22
شرکت های گاز استانی
09:351396/1/21 دوشنبه
معاون وزیر نفت تصریح کرد:
اصلاح فرآیند؛ مهم‌ترین اولویت شرکت ملی گاز ایران در سال ۹۶

سال 95 سال کار و تلاش بود و شرکت ملی گاز ایران در این سال کار های بسیار بزرگی را به سرانجام رساند و گام‌های بزرگ‌تری را برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر، برداشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم تجلیل از مدیران برتر شرکت مهندسی و توسعه گاز که عصر روز شنبه (۱۹ فروردین ماه) در سالن شهید رجایی ستاد مرکزی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: شما کارکنان خدوم شرکت نشان دادید که با همدلی و همیاری، می‌توان به هرچیز که بخواهید، برسید؛ در واقع، همه تلاش کردید تا کاری بس بزرگ و زیبا برای این کشور انجام دهید که موفق هم شدید.
معاون وزیر نفت در ادامه سخنان خود، گفت: شرکت ملی گاز ایران با کارهای پرارزش خود، اعتماد مردم را با موتور محرکه عشق برای خود خرید؛ موتور محرکه‌ای که در هر فردی نیز انگیزه ایجاد می‌کند.
وی با اشاره به این که برای سازمان برتر بودن باید قابل اعتماد بود و ذهن تخصصی داشت، تصریح کرد: با ذهن تخصصی است که می‌توان دقت در کارها را افزایش داد و چنانچه هم‌افزایی هم داشته باشد، خلاقیت و نوآوری ایجاد می‌شود و سپس باعث اصلاح فرآیندها می‌شود که این مساله از مهم‌ترین کارهای شرکت در سال ۹۶ خواهد بود و بدون داشتن ذهن هم‌افزا، امکان‌پذیر نخواهد بود.
اخلاق‌مداری، لازمه برند شدن
مهندس عراقی در ادامه با بیان این که برای نمونه‌شدن باید ذهن احترام‌گذار داشت، گفت: داشتن ذهن احترام‌گذار باعث می‌شود که دریابیم چگونه باید با دیگران تعامل برقرار کنیم. چراکه ذهن احترام‌گذار، اخلاق‌مداری را به شما می‌آموزد که لازمه برندشدن است.
به گفته مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، لازمه رسیدن به هدف، داشتن نماد بیرونی عشق یعنی همان تعهد است؛ چراکه اگر انسان نسبت به خود متعهد نباشد، نمی‌تواند راهنما و الگوی خوبی برای دیگران باشد.
وی در ادامه با بیان این که سازمان‌های توسعه‌یافته، سازمان‌های پرانگیزه‌ای هستند، اظهار داشت: بالا بردن پیوستگی عاطفی کارکنان با مدیران و درگیر کردن آنها با هدف، مشارکت کارکنان در تصمیم گیری، تشریح اهداف سازمان، حذف موانع کار، تأکید بر جنبه‌هایی که موجب ارزش عمومی سازمان می‌شود، تفویض اختیار و استقلال نسبی در کار و مسئولیت دادن به افراد شایسته از راهکارهای اساسی برای نیل به این اهداف بلند هستند.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما