شعار سال 97-1
 
  
پنجشنبه 25 مرداد 1397   17:06:46
شرکت های گاز استانی
15:431397/2/15 شنبه
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران:
بخش اعظمی از تجهیزات صنعت گاز در داخل کشور ساخته می‌شود

نمایشگاه صنعت نفت به عنوان یک رویداد مهم، ریشه‌ای غنی داشته و از نظر گستردگی در ایران و بین کشورهای فعال در حوزه نفت و تجهیزات نفت و گاز، رویدادی شناخته شده و مهم است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید بوجارزاده، سخنگو و رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اهمیت برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز پالایش و پتروشیمی و بیان این مطلب، اظهار داشت: اکنون و با توجه به برند شدن این نمایشگاه است که می‌توانیم شرکت‌های توانمند ایرانی در زمینه‌های مختلف را در این رویداد مهم، شناسایی کنیم.
وی ادامه داد: به دلیل همین برند بودن، حضور پرشور شرکت‌های داخلی در این رویداد کاملاً محسوس است و شرکت ملی گاز ایران نیز به عنوان یکی از شرکت های اصلی وزارت نفت، مانند هر سال حضور پررنگی در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت دارد.
بوجارزاده در ادامه، با اشاره به اینکه غرفه شرکت ملی گاز ایران در سالن ۱۰ و ۱۱ فعالیت‌های این شرکت را در معرض دید عموم قرار می‌دهد، اظهار کرد: همانند سال‌های گذشته، شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران به‌عنوان بخش اصلی حوزه ساخت و شرکت انتقال گاز ایران در بخش خدمات و حوزه گازرسانی، توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت ملی گاز ایران را به نمایش خواهند گذاشت.
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه در حوزه تأمین تجهیزات بخش پالایشگاهی تا ۷۰ درصد و بیش از ۹۸ درصد در بخش گازرسانی به خودکفایی رسیده‌ایم، گفت: می‌توان گفت که تقریباً تمام تجهیزات این صنعت در داخل کشور ساخته می‌شود و این شرکت در حوزه ساخت داخل در طول سال‌های گذشته، به‌عنوان یکی از ایرانی‌ترین و بومی‌ترین بخش‌های صنعت نفت و گاز فعالیت و به تولیدکنندگان داخلی اعتماد و اتکا داشته است.
وی با اشاره به اینکه با حمایت شرکت ملی گاز ایران در بخش تولیداتی مانند ساخت توپک هوشمند و توربین های گازی که یکی از نیازهای اصلی صنعت گاز است، به دستاوردهای بسیار خوبی رسیده‌ایم، افزود: سازندگان و پیمانکاران ایرانی در این مسیر به توانمندی‌های خوبی دست یافته‌اند.
به گفته بوجارزاده، این روند در حوزه‌های پژوهشی شرکت ملی گاز ایران نیز وجود داشته که از آن جمله می‌توان به همکاری این مدیریت با پردیس‌های مختلف، اشاره کرد. ضمن آن که در همین ارتباط، نشستی نیز با استارتاپ‌های حوزه‌های مرتبط در پردیس‌های مختلف در یکی از روزهای نمایشگاه برگزار خواهد شد و سازندگان تجهیزات و حوزه های استارت‌آپی نشست مشترکی خواهند داشت.
رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: گردش اطلاعات و ارتباطاتی که در این چهار روز بین مدیران و شرکت‌های داخلی و خارجی ایجاد می‌شود، اثرات زیادی در فعالیت‌های آتی توسعه‌ای شرکت‌ها دارد که در طول سال خود را نشان می‌دهد.
شایان ذکر است که بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما