شعار سال 97-1
 
  
چهارشنبه 2 خرداد 1397   10:17:10
شرکت های گاز استانی
09:101396/1/21 دوشنبه
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز:
وظیفه ما خدمت به مردم و اعتلای نظام جمهوری اسلامی است

وظیفه مهمی بر عهده ماست و آن هم خدمت‌رسانی به مردم است؛ مردمی که ولی نعمتان ما هستند و ما هرکاری که انجام می دهیم برای آنها و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهندس حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز در مراسم تجلیل از مدیران برتر این شرکت که عصر روز شنبه ۱۹ فروردین ماه و با حضور مهندس عراقی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در سالن شهید رجایی ستاد مرکزی این شرکت برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: اگر سیستمی خوب عمل کرد، این امر نشان‌دهنده آن است که تعامل بین افراد خوب و ارتباط خوب و سازنده‌ای بین دست‌اندرکاران حلقه های درگیر در آن مساله، در آن مجموعه برقرار است.
وی در ادامه افزود: عملاً کار ما در شرکت مهندسی و توسعه گاز در سال گذشته بی شباهت به برگزاری یک ارکستر نبود؛ چراکه در این مجموعه، همه افراد نه تنها نقش دارند، بلکه به خوبی هرچه تمام‌تر نیز این نقش را ایفا کردند و در واقع، همه افراد در جایگاه خود زمانی که نیاز بود، همکاری لازم را به عمل آوردند.
این مقام مسئول تصریح کرد: نه تنها شرکت مهندسی و توسعه گاز در این همکاری دخیل بوده بلکه تمام مجموعه شرکت ملی گاز ایران در این موفقیت که موجب روسفیدی ما در سال گذشته شد، دخیل بوده‌اند که این امر جز با همراهی همکاران ستاد و هدایت خوب مدیریت شرکت ملی گاز که موجب شد فضای همدلی در مجموعه ایجاد شود، میسر نبود.
به گفته مهندس تربتی، فضای ایجادشده در شرکت ملی گاز ایران به همت مهندس عراقی، فضای بسیار خوبی است و این امر یعنی؛ ساز همه همکاران برای نواختن و اجرای پروژه‌ها با هم در سال گذشته، کوک بود.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز با بیان این که تعامل مدیریت با بدنه سازمان، موجب می شود که آن مدیر تا به نتیجه رسیدن پروژه مورد نظر، آن را دنبال کند، گفت: بدین ترتیب، ما باید مدیریت صنعت گاز را داشته باشیم و نه اجرای آن را به تنهایی؛ چراکه اجرای آن بر عهده مشاوران و پیمانکاران است و این شعار ما در سال گذشته بود که باید  از مجری‌محوری صرف به اجرا محوری برسیم که چنانچه مجری به هر دلیلی نتوانست پروژه را به خوبی هدایت کند، تمامی دست اندرکاران به یاری هم، آن پروژه را به سرانجام برسانند.
مهندس تربتی در پایان ضمن تشکر از تمامی مدیران و دست‌اندرکاران شرکت ملی گاز ایران برای اجرای خوب پروژه‌ها در سال گذشته، یادآور شد: ما دو مسئولیت داریم؛ یکی تصدی‌گری به عنوان مسئولیت شرکت مهندسی و توسعه گاز که باید پروژه‌ها را اجرایی کنیم و دیگری، بحث ملی است؛ بدین معنا که ما به عنوان شرکت ملی گاز ایران، صنعت گاز کشور را به صورت کلان و چندجانبه ببینیم، ضمن این که امیدواریم امسال هم مانند سال گذشته از وظیفه ای که بر دوش ما گذاشته شده، روسفید خارج شویم.
تاریخ به روز رسانی:.


مجری سایت : شرکت سیگما