صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

با حضور وزیر دادگستری و رئیس کمیسیون قضائی مجلس شورای اسلامی

یکی از بزرگترین افتخارات دولت دوازدهم؛ توسعه گازرسانی به نقاط دورافتاده کشور

یکی از بزرگترین افتخارات دولت دوازدهم توسعه گازرسانی به نقاط دورافتاده کشور می‌باشد، از این رو، استفاده صحیح از منابع، لازمه توسعه و آبادانی کشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدعلیرضا آوایی، وزیر دادگستری در مراسمی که به مناسبت افتتاح طرح گازرسانی به شهر درب‌گنبد و روستای تنگ قلعه بخش مرکزی شهرستان کوهدشت استان لرستان با حضور الهیار ملکشاهی، رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان، غلامرضا لطفعلیان، مدیرعامل شرکت گاز استان و جمعی از مسئولین و دست‌اندرکاران، برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: گازرساني به این شهر بیش از 50 میلیارد ریال هزینه در بر داشت و بیش از 700 خانوار شهری نیز از گاز بهره‌مند شدند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر، تلاش دولت، توسعه زیرساخت‌ها جهت ایجاد اشتغال است و البته این امر با کمک مردم و با استفاده از ظرفیت‌های استان لرستان امکان پذیر می‌شود.

در ادامه مراسم، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان نیز با بیان اینکه طی هفته دولت سال جاری 204 روستا در استان لرستان از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند، از خدمات شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان لرستان قدردانی کرد.

وی افزود: سفر وزیر دادگستری در راستای یافتن راهکارهایی برای کمک به توسعه استان است و امید می رود گام‌های اساسی در این راستا برداشته شود.  

گفتنی است؛ همزمان با هفته دولت، کار گازرسانی به 31 روستای استان با هدف بهره‌مندی یک‌هزار و300  خانوار آغاز شده که برای گازرسانی به این تعداد روستا حدود 80 میلیارد ریال نیز هزینه شده است.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/13 - ١٢:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3310