صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تکذیبیه شرکت ملی گاز ایران به درج خبری در سایت خبری بولتن نیوز

در پی درج خبری با عنوان« تحریمها اثری ندارد ؛ تصویر فیش حقوقی 99 میلیون تومانی مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران» در سایت خبری بولتن نیوز، روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران با ارسال جوابیه‌ای، به این خبر پاسخ داد.

در بخشی از این جوابیه آمده است: «... مبلغ درج شده در فیش حقوقی آقای مهندس عراقی مدیر عامل سابق شرکت ملی گاز ایران مربوط به اعلامیه ای است که جهت حقوق و مزایای 6 ماهه ایشان ( از تاریخ 1/1/97 لغایت 31/6/97 ) می باشد که به اشتباه در اعلامیه مذکور فقط بابت حقوق شهریور ماه درج شده است...»

متن کامل جوابیه به این شرح است:

مدیر مسئول محترم سایت خبری بولتن نیوز

                                                                         موضوع : جوابیه

با سلام،

       احتراماً، عطف به درج خبري با عنوان « تحریمها اثری ندارد ؛ تصویر فیش حقوقی 99 میلیون تومانی مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران» با کد خبر 577500 مورخ 5/9/97 ، توضیحات این شرکت را جهت تنویر افکار عمومی ایفاد می دارد .

       لذا خواهشمند است دستور فرمائید پاسخ ذیل مطابق با قوانین مطبوعات در اولین فرصت و با همان تیتر و عنوان در آن سایت خبری درج گردد .

       به استحضار می رساند مبلغ درج شده در فیش حقوقی آقای مهندس عراقی مدیر عامل سابق شرکت ملی گاز ایران مربوط به اعلامیه ای است که جهت حقوق و مزایای 6 ماهه ایشان ( از تاریخ 1/1/97 لغایت 31/6/97 ) می باشد که به اشتباه در اعلامیه مذکور فقط بابت حقوق شهریور ماه درج شده است ، لذا اطلاعات درج شده مربوط به حقوق یک ماه ایشان نبوده و تکذیب می گردد.

 مزید اطلاع آیا به نظر شما اگر فردی به این میزان حقوق برای یک ماه دریافت می کرد، مراجع نظارتی قبل از این به موضوع رسیدگی نمی کردند و سکوت می کردند؟

                     مجید بوجارزاده     

                                          رئیس روابط عمومی                              

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/09/06 - ١٨:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 6253