صفحه اصلی > معرفی شرکت > شرکت های تابعه > شرکت های پالایش گاز 


نسخه چاپي

رئیس کارخانه دانه بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام عنوان کرد:

کارخانه دانه بندی پالایشگاه گاز ایلام قابلیت تولید روزانه 500 تن گوگرد را دارد

با شروع تولید پایدار و بدون وقفه و با برقراری نوبتکاری شب،کارخانه دانه بندی پالایشگاه گاز ایلام قابلیت تولید روزانه 500 تن گوگرد را دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، افشین بیرامی، رئیس کارخانه دانه‌بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه استفاده از ظرفیت تولید پیوسته و تمام وقت، یکی از راه‌های افزایش راندمان برای کاهش صدمات وارده به تجهیزات و دستگاه های تولیدی است، گفت:  برای تحقق این میزان تولید، تغییراتی در شیفت کاری داده شده است،

وی ادامه داد: کارخانه دانه بندی پالایشگاه گاز ایلام در سطح استان یکی از شرکت هایی است که در تولید با کیفیت بالاپیشتاز بوده و در سال جاری نیز مصمم است که نقش بسزایی در رونق تولید ایفا کند.

بیرامی با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری پیش بینی می شود که بیشترین تولید و با کیفیتی بالاتر از استاندارد رونق تولید در این کارخانه محقق شود، تصریح کرد: در تولید تمام وقت 24 ساعته فرصت بررسی و پایش و مهندسی معکوس قطعات دستگاه ها برای عبور از تحریم ها نیز  به دست می آید.

رئیس کارخانه دانه بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام به مزایای تولید پایدار اشاره و خاطرنشان کرد: کاهش شدید هزینه‌های تامین قطعات از خارج از کشور با استفاده از توان تولیدکنندگان داخلی، کاهش استهلاک و در نتیجه کاهش هزینه‌های تعمیراتی، کاهش توقفات تولید و افزایش راندمان دستگاه‌ها و در نتیجه پایداری بیشتر تولید، از دیگر مزایای تولید پیوسته می باشد.

بیرامی با اشاره به اینکه باکاهش هزینه های تامین قطعات و با استفاده از توان شرکت های تولیدکننده داخلی، پیش‌بینی می شود 40 درصد صرفه جویی اقتصادی و برگشت سرمایه به داخل کشور انجام شود، افزود: با شروع تولید پیوسته بدون وقفه در این کارخانه پیش بینی می شود که ظرفیت افزایش 50 درصدی محصول تولیدی را داشته باشیم و کیفیت نیز در کنار آن افزایش خواهد یافت.

وی به میزان تولید گوگرد پاستیلی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته بالغ بر60 هزار تن تولید شده که علاوه بر مصرف داخلی بیش از 27 هزار تن گوگرد به خارج از کشور صادر شده که ارزآوری قابل توجهی برای شرکت داشته است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/31 - ١٣:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2466