صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد:

تکریم ارباب رجوع و انجام مسئولیت به طور صحیح و دقیق؛ نشانه یک سازمان موفق

شرکت ملی گاز ایران یک سازمان عملیاتی خدماتی است و در خط مقدم جبهه خدمات واقع شده، از این رو ما کارکنان این صنعت عظیم در کشور باید دقت کنیم وقتی مسئولیتی را پذیرفته‌ایم، قلباً به آن مسئولیت عمل کرده و بطور کامل آن را اجرایی کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران به همراه غلامعباس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در بازدید از شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد که با هدف تسهیل خدمات‌رسانی و مطالبات مشترکین و کارکنان شرکت صورت گرفت، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: ما در ساختاری کار می‌کنیم که هر چه طویل‌تر باشد، کیفیت کار پایین‌تر خواهد آمد؛ از این رو، باید برون‌سپاری و اصلاح ساختار را در دستور کار قرار دهیم و بتوانیم با برون‌سپاری و ایجاد فرصت‌های مناسب‌تر، بخش خصوصی را وارد کار کرده و هزینه‌های شرکت را کاهش دهیم.

به گفته مومنی، بدیهی است مشارکت مردمی و بخش خصوصی می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند، ضمن اینکه در آینده نیز شرکت ملی گاز ایران بیشتر وارد فاز نگهداری خواهد شد.

مؤمنی در بازدید از واحدهای گازرسانی شرکت گاز استان اظهار داشت: خدمات انجام گرفته قابل قبول و مورد رضایت شرکت ملی گاز ایران است.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در خصوص استفاده از سیستم GIS در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: همه واحدها در جهت ایجاد و برقراری سیستم GIS کمک و حمایت کنند تا هرچه سریع‌تر راه‌اندازی شده و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی با توجه به اهمیت دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی و تندیس‌ها اظهار داشت: کسب این درجه‌ها و لوح‌ها بیانگر رشد و تعالی شرکت گاز استان بوده که قابل تقدیر است.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در خصوص احترام متقابل و تکریم ارباب رجوع اظهار کرد: شرکتی موفق است که در وحله اول احترام متقابل و حرمت هم دیگر را نگه داشته و به ارباب رجوع خدمت همراه با تکریم ارائه دهد.

مؤمنی در پایان گفت: شما در مجموعه‌ای کار می‌کنید که باید به هم دیگر اعتماد داشته و براساس این اعتماد، همکاری و همراهی، جریان موفقیت و قدرتمندی در شرکت ایجاد، حفظ و گسترش یابد و ادامه داشته باشد.

در ابتدای این جلسه، رحمن خادم مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویر احمد به ارائه گزارش جامع و کامل از روند گازرسانی دراستان پرداخت.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/22 - ١٣:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2325