صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران در بازدید از شرکت گاز استان اردبیل:

شرکت گاز استان اردبیل پیش قدم در اجرای صدور قبض آنی گاز

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه با حضور در شرکت گاز استان اردبیل از زیرساخت‌های این شرکت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات بازدید به عمل آورده و از نزدیک دستاوردهای این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این جلسه روح‌الله نوریان، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران پس از تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده از سوی شرکت گاز استان اردبیل در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، گفت: شرکت گاز استان اردبیل در صدور قبض آنی گاز پیشقدم بوده و الگویی برای سایر شرکت های گاز استانی جهت حرکت در این مسیر است.

 وی عملکرد ارزنده شرکت گاز استان اردبیل در زمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی و مکانیزه کردن روند اجرای امور را از اقدامات ارزنده برشمرد و گفت: در حال حاضر، فناوری اطلاعات یکی از ابزارهای توانمندی است که در بستر کل سازمان جاری است و نبایستی بعنوان یک واحد مستقل در سازمان دیده شود.

این مقام مسئول دولت الکترونیک را بعنوان مهمترین برنامه دولت دوازدهم برشمرد و اظهار داشت: جهت نیل به این مهم بایستی فرآیندهای شرکت بازنگری شود تا امکان مکانیزاسیون آنها فراهم گردد.

نوریان ضمن قدردانی از فعالیت های همکاران واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان اردبیل در راستای استقرار دولت الکترونیک، راه اندازی مرکز داده سیار، ارایه خدمات الکترونیکی به مشترکین، سیستم امداد مکانیزه، نرم افزار تلفن همراه مشترکین، سامانه مدیریت فعالیت های فناوری اطلاعات و سایر سامانه های مستقر در راستای کسب و کار را از اقدامات برجسته این شرکت برشمرد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه، سردار اسماعیلی مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل ضمن عرض خیر مقدم به مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه، فرصت ایجادشده برای تبادل آراء را مغتنم برشمرد و گفت: خدمت رسانی در شرایط فعلی و با توجه به بهره مندی 100 درصدی خانوار شهری و 94 درصدی خانوار روستایی از گاز طبیعی را نشانه همت والای مسئولین و کارکنان شرکت گاز استان اردبیل جهت خدمت به مردم دانسته و ابراز امیدواری کرد که با توجه به زیرساخت‌هایی که در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت فراهم ‌شده است، بتوانیم در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم، گام‌های مؤثری برداریم.

وی با مهم دانستن فناوری اطلاعات و ارتباطات در شرکت گاز استان اردبیل، خاطرنشان کرد: امیدواریم با مساعدت های لازم در زمینه صدور مجوزهای مربوطه برای ساختن ساختمان بحران و مرکز داده شرکت، زمینه های لازم برای ارایه هر چه بهتر خدمات و استقرار دولت الکترونیک بیش از پیش فراهم شود.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/23 - ١٥:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2425