صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

بهره برداري از مركز جديد اورژانس صنعت نفت و گاز در منطقه عملياتي خانگيران سرخس

با حضور رئيس بهداشت و درمان شمال شرق صنعت نفت و مدير هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز ايران، مجهزترين مركز اورژانس صنعت نفت و گاز در منطقه عملياتي خانگيران سرخس به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، رييس طب صنعتي مركز خانگيران در اين خصوص گفت: با توجه به عملياتي بودن منطقه گازي خانگيران و اشتغال بكار حدود 4 هزار نفر در دو مجموعه بزرگ شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد و شركت بهره برداري نفت و گاز شرق، ضرورت داشت يك مركز اورژانس بزرگ و مجهز به كاركنان صنعت نفت و گاز خدمات رساني کند.

سيد رضا هاشمي با بيان اينكه احداث اين مركز اورژانس يك و سال نيم به طول انجاميد افزود: اين مركز در فضايي به مساحت 330 متر مربع احداث شده و داراي 16 تخت بيمارستاني و بخش هاي سوختگي، احيا مصدومين، نوار قلب، اتاق پزشك، پذيرش و پرسنلي و انبار است.

اين مقام مسئول تاكيد كرد: تمام تجهيزات پزشكي مستقر در مركز اورژانس خانگيران برابر با ضوابط استاندارد وزارت بهداشت و درمان خريداري شده است.

وي بيان كرد: در حال حاضر ساختمان جديد اورژانس داراي 16 تخت و قابل افزايش تا 20 تخت بيمارستاني است.

هاشمي خاطر نشان كرد: اين مركز زيرنظر سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت با هدف خدمت رساني به تلاشگران خط مقدم توليد انرژي در منطقه شمال و شمال شرق كشور راه اندازي شده است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/04 - ١٢:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 435