صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس واحد مطالعات انرژی و تحلیل سیستم های پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد:

آغاز پروژه بازنگری و اصلاح فرآیندها در پالایشگاه گاز ایلام

رئیس واحد مطالعات انرژی و تحلیل سیستم‌های شرکت پالایش گاز ایلام از آغاز بازنگری و اصلاح فرآیندهای این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی رحیمی زاده اظهار کرد: هدف از پروژه بازنگری و اصلاح فرآیندهای کسب و کار در این پالایشگاه، بهبود کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده به مشتریان و ذینفعان با استفاده از رویکردهای ساختار یافته با تمرکز بر مدیریت بهینه فرآیندهای کسب و کار است.

وی افزود: منظور از واژه بهبود، کلیه تغییراتی است که می بایست در فرآیندهای موجود در درون شرکت ایجاد شود تا هزینه و سرعت فرآیندهای انجام کار در هر یک از واحدهای سازمانی کاهش و کیفیت خروجی هر یک از فرآیندهای کسب و کار شرکت افزایش یابد.

رحیمی زاده اظهار داشت: مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM ریشه در دو علم مدیریت و فناوری اطلاعات داشته و تلاش دارد تا فرآیندهای سازمان را با استراتژی سازمان همسو کرده و به موازات آن با کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت، رضایت مشتری را افزایش دهد.

 رئیس واحد مطالعات انرژی و تحلیل سیستم‌ های شرکت پالایش گاز ایلام ابراز امیدواری کرد که با انجام کامل این پروژه، علاوه بر دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده با همکاری همه جانبه کارکنان و پشتیبانی مدیران شرکت، بتوان به درستی فرآیندهای کلیدی و تاثیرگذار شرکت را شناسایی و بخش اعظم فرآیندهای مذکور را پس از مدل سازی و تهیه سند تحلیل بر بستر سامانه BPMS استقرار داد.

رحیمی زاده ادامه داد: بدین ترتیب با شناخت و رفع سریع‌تر گلوگاه های فرآیندی و سعی در حذف دوباره کاری ها، علاوه بر سرعت بخشیدن به انجام امور، از هدر رفتن زمان و انرژی و به تبع آن منابع مالی شرکت پرهیز کرد و بهره‌وری هرچه بیشتر شرکت در شاخص‌های عمومی و تخصصی را شاهد بود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/19 - ١١:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1050