صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

عمليات تعميق و ايمن سازي بخشی از خط لوله هفتم سراسري در منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران

عمليات تعميق و ايمن سازي بخشی از خط لوله هفتم سراسري در بستر رودخانه طي دو هفته با تلاش كاركنان منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران با موفقيت به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، علیرضا عربلو سرپرست منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران، با اشاره به اجراي پروژه تعميق خط لوله مذکور در دو نقطه گفت: با توجه به بارندگي هاي شديد در سال جاري در محدوده خط هفتم سراسري، خط لوله دچار آب‌شستگي و نمايان شده بود كه پس از ايمن سازي جزئي و با تشكيل جلسات كارشناسي، تعميق و ايمن سازي كامل خط لوله در بستر رودخانه در دستور كار قرار گرفت.

عربلو با اشاره به اهميت خط لوله هفتم سراسري در تامين گاز طبيعي صنايع استان هرمزگان و نيروگاه هاي استان سيستان و بلوچستان ادامه داد: پس از استقرار تجهيزات و ماشين آلات لازم در محل هاي انجام پروژه، حفاري كانال ها انجام و خط لوله به ارتفاع دو متر به طول يك هزار و صد متر تعميق داده شد.

وي اظهار داشت: با اجراي اين پروژه بر روي خط لوله كه با رعايت مسائل ايمني، فني و استانداردهاي لازم صورت گرفت، از بالا آمدن خط در بستر رودخانه در هنگام بارندگي پيشگيري به عمل آمد.

عربلو در پايان از تلاش و زحمات تمامي كاركنان مراكز بهره برداري خطوط لوله سرخون، كهنوج و ايرانشهر كه در اجراي پروژه تعميق خط لوله هفتم سراسري همكاري داشته اند، تقدير و تشكر كرد.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/17 - ١٤:٣٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 488