صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مديرعامل شركت مهندسي و توسعه گاز ايران تصریح کرد:

اجرای خط لوله سربيشه- نهبندان؛ الگويي مناسب در ارتقای كيفي دیگر پروژه‌ها

خط لوله سربيشه- نهبندان زودتر از زمان مورد نظر و با كيفيت مطلوب اجرا شده است؛ از اين رو بايد با تجزيه و تحليل مراحل پروژه و استخراج و شناسايي عوامل موفقيت آن، الگويي مناسب براي بهره برداري در ديگر پروژه‌ها ارايه كنيم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی، مديرعامل شركت مهندسي و توسعه گاز ايران خط انتقال گاز سربيشه- نهبندان را جديدترين موفقيت این شركت خواند و با بیان این مطلب، گفت: این پروژه، پروژه‌ای است که همه اركان آن به‌موقع و هماهنگ، پروژه را به پيش برده و با همدلي و همگرايي، دستاوردي ارزشمند خلق كردند.

تربتي در ادامه يكي از دلايل طولاني شدن پروژه‌ها را عدم توجه لازم به برخي جزييات و ريزه‌كاري‌ها در حين اجرا دانست و ادامه داد: مستند‌سازي تجربيات موفق پروژه‌ها مي تواند به عنوان يك منبع راهبردي، ترسيم كننده مسير درست براي ديگر طرح‌ها و پروژه‌ها  باشد و براي سازمان ارزش‌آفريني كند.

وي در ادامه افزود: همه ما بايد حرفه‌اي عمل كنيم يعني نسبت به مسئوليتي كه برعهده گرفته‌ايم متعهد باشيم همانطور كه در پروژه اخير نيز به دليل تعهد همه اركان آن، توانستيم ركوردهاي جديدي را به ثبت برسانيم.

مديرعامل شركت مهندسي و توسعه گاز ايران در ادامه خواستار دقت نظر كاركنان، به ويژه همكاران جوان‌تر به اهميت و ارزش دستاوردهاي شركت مهندسي براي جامعه و هموطنان شد و افزود: درست است كه همه ما براي كسب درآمد و امرار معاش كار مي كنيم اما فعاليت در شركت مهندسي علاوه بر تامين منافع مادي، سبب آرامش مردم و مصداق بارز كار خير و خدمت به خلق است كه از متعالي‌ترين فضيلت‌هاي انساني به شمار مي آيد.  

وي افزود: بايد خدا را شاكر باشيم كه نتايج پروژه‌هاي شركت در متن زندگي مردم جلوه گر مي شود؛ از سختي هاي اهالي شهرها و روستاها مي كاهد و آسايش و رفاه را به آنها هديه مي دهد.

مدير عامل شركت مهندسي و توسعه گاز ايران در پايان گفت: اميدوارم با افتتاح خط لوله سربيشه- نهبندان، زمينه براي حضور سرمايه‌گذاران و رونق صنايع منطقه فراهم شود و اهالي خوب اين خطه هم بتوانند از پيشرفت و توسعه بيشتري بهره مند شوند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/20 - ١٤:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1463