صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

درخشش تیم های آتش نشان صنعت گاز در چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی - تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت

چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی - تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت با درخشش تیم های آتش نشان صنعت گاز کشور پايان يافت و دو تیم از 4 تیم شرکت کننده این صنعت حائز رتبه های دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز ایران، غلامرضا بهمن نیا سرپرست امور ايمني، بهداشت و محیط زیست شركت ملي گاز ايران در این خصوص اظهار کرد: این مسابقات به ميزباني شركت ملي پالايش و پخش در شهر تبريز و  با هدف ارتقای آمادگی جسمانی، تخصصی و عملیاتی آتش نشانان در رویارویی با شرایط اضطراری و حوادث، بالابردن سرعت و عکس العمل آن ها در جهت امداد رسانی در سطح وزارت نفت و شرکت های تابعه برگزار شد.

وی در خصوص تیم های شرکت کننده در این المپیاد تصریح کرد: این مسابقات در مدت زمان دو روز در تاريخ هاي 5 و 6 مهر ماه  و به طور فشرده و با رقابت نفس گیر آتش نشانان شرکت های تابعه وزارت نفت برای کسب عناوین برتر در 6 آیتم چهار در صد متر امدادی، 100 متر با مانع، عملیات ترکیبی، آبرسانی به سیبل نشانه، نردبان طنابی و پوشیدن لباس PPE و حمل هوز برگزار شد.

این مقام مسئول با اشاره به آیتم های تخصصی و سطح بالای این دوره از ارزیابی آتش نشانان بیان کرد: آمادگی تیم ها در چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی - تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت نسبت به دوره های گذشته به میزان قابل توجهی ارتقاء داشته، به گونه ای که عملکرد آتش نشانان در بخش های انفرادی و گروهی باعث بهبود رکورد آیتم ها شد.

چهارمین دوره ارزیابی آمادگی عملیاتی - تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت با حضور 17 تیم از چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت شامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی و شرکت ملی نفت ایران برگزار شد و در نهايت تيم نفت و گاز پارس با كسب 129.5 امتياز مقام اول، پالايشگاه دهم پارس جنوبي با كسب 117 امتياز مقام دوم، پالايشگاه شهيد هاشمي نژاد با كسب 114 امتياز مقام سوم دست يافتند. ديگر تيم‌هاي شركت ملي گاز، پالايشگاه چهارم پارس جنوبي و پالايشگاه دوم پارس جنوبي هم با كسب امتيازهاي 105 و 101.5 به ترتيب در مقام هاي ششم و هفتم جاي گرفتند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/10 - ١٦:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2534