صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مشاور وزیر نفت در امور قراردادهای بیع متقابل:

گام ‌های مؤثر شرکت ملی گاز ایران در ارائه خدمات بهتر با هزینه کمتر و بهره‌برداری بیشتر

شرکت ملی گاز ایران تاکنون گام‌های بسیار خوبی را در ارائه خدمات بهتر با هزینه کمتر و بهره‌برداری بیشتر، برداشته که در جای جای این کارها، نقش آقای مؤمنی همیشه مشهود بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمود آستانه، مشاور وزیر نفت در امور قراردادهای بیع متقابل در مراسم تودیع سعید مؤمنی، مدیر سابق این مدیریت که با حضور حسن منتظرتربتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مدیران گازهای استانی و جمعی از مدیران ارشد سازمان در سالن شهید باهنر ستاد برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: برای من توفیقی است که در جمع مدیران خوب و زحمتکش شرکت ملی گاز که هرکدام منشاء اثر کارهای خوب در استان‌های مختلف بودید، باشم و خوشحالم که این خدمات‌رسانی به فرد محدود نمی‌شود و سیستم گاز، این‌گونه است.

وی با بیان این که در حال حاضر، بخش اعظمی از گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور به پایان رسیده و اکنون در مرز سبز شدن بیشتر استان‌ها هستیم، گفت: ولی گازرسانی در چند استان ازجمله، سیستان و بلوچستان هم‌چنان ادامه دارد و تلاش داریم تا پایان سال ۹۹، تمامی استان‌ها گازرسانی شده باشند.

آستانه تصریح کرد: در حال حاضر، بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان هزینه حمل نفت سفید به سیستان را داریم که امیدواریم با شروع پروژه‌های گازرسانی در این استان، این هزینه را به صفر رسانده و گرما و امید را میهمان مردم خوب استان سیستان و بلوچستان کنیم.

این مقام مسئول در پایان اظهار امیدواری کرد تا پایان سال آتی، بتوانیم با حضور همه دست‌اندرکاران و تلاش‌گران گازی، جشنی بزرگ برای ایرانی سبز از گازرسانی‌های شهری و روستایی بگیریم.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/29 - ١٧:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2925