صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

نماينده مردم شهرستان هاي سقز و بانه در مجلس شوراي اسلامي؛

عملكرد بی نظیر شركت گاز استان كردستان در گازرساني به مناطق روستایی استان

نماينده مردم شهرستان‌هاي سقز و بانه در مجلس شوراي اسلامي در بازدید از پروژه‌هاي گازرسانی در سطح این دو شهرستان، عملكرد شركت گاز استان كردستان در گازرساني به روستاهاي استان را بسيار مطلوب ارزيابي كرد و آن را بي همتا دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بيگلري در این بازدید که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان صورت پذیرفت، اظهار داشت: خدمت به مردم، توشه‌ و آذوقه‌ای برای آخرت انسان‌هاست و خداوند پاداش این نیکی ها را هم در این دنیا  و هم در آخرت به نحو احسن ادا می کند و من برای توفیق مدیریت و کارکنان شرکت گاز کردستان دعا می کنم.

وي افزود: شاید در گذشته‌های دورتر دسترسی به گاز برای روستاها غیرقابل تصور بود؛ آن هم روستانشینان مرزی کشور که با بریدن شاخه‌های درختان، اجاق‌های خانه‌هایشان را روشن نگه می‌داشتند.

بيگلري ادامه داد: مردم این مناطق تا قبل از انقلاب، سوخت مورد نیاز خود را از قطع درختان تامین می‌کردند و هیزم جمع کردن در جنگل‌ها با آن همه سختی و مشقت کار هر روزشان بود و بعد از انقلاب، نفت سفید سوخت خانه‌های آنان شد و با تاسيس شركت گاز استان كردستان و با اجراي پروژه هاي عظيم گازرساني، کم‌کم شعله‌های آبی گاز طبیعی، گرما بخش خانه مردم مهربان و صميمي روستاها شد.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه اظهار داشت: به راستی که کار و تلاش و گازرسانی به صعب العبورترین و سخت‌ترین نقطه استان و کشور همتی مضاعف می‌خواهد که این امر به همت کارکنان زحمت کش و تلاشگر شرکت گاز استان کردستان محقق شده است.

وی با بیان اینکه روشن شدن شعله گاز در هر روستا از مهاجرت مردم به شهرها جلوگیری می‌کند، افزود: خدمت رسانی بدون منت به مردم كه همواره پشتيباني از نظام مقدس جمهوري اسلامي را سر لوحه اهداف خود قرار داده اند، باعث افزايش سطح رفاه و آسايش شده و احساس رضایت را در آن‌ها به وجود می‌آورد و هر اقدامي از طرف سازمان ها، ادارات و شركت هاي خدمت رسان برای ارتقای آسایش و رفاه مردم توجیه‌پذیر است.

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شوراي اسلامي ضمن تشکر از شرکت گاز بابت ارائه مطلوب خدمات گازرسانی اظهار داشت: هم اكنون عمليات گازرساني به 5 مجتمع روستايي و 17 واحد صنعتي در شهرستان سقز و گازرساني به مجتمع هاي روستايي در شهرستان بانه كه شامل 30 روستا است، در حال اجراست .

وي يادآور شد: گازرسانی به روستاهای شهرستان های سقز و بانه و دیگر روستاهای استان کردستان، مبين زحمات بي شائبه مديريت و كاركنان شركت گاز استان بوده كه در عمل، طنين انداز زنگ عدالت و توسعه اجتماعي در سطح استان كردستان شده است. 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/13 - ١٠:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2660