صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مراسم تودیع و معارفه سرپرست هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران

مراسم تودیع و معارفه سرپرست هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران با حضور حسن منتظرتربتی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و یاسر میرزایی سیرویی، نماینده وزیر و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت و اعضای هیأت‌مدیره در حاشیه جلسه هیأت‌مدیره 26 آبان ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، در این مراسم، مهندس تربتی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های شاکر همدمان در سمت سرپرست هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران و اشاره به برخی از ویژگی‌های فردی وی گفت: آقای همدمان انسانی قابل اعتماد، دیندار و مؤمن است و امیدواریم که در ادامه مسیر، در جایگاه خوبی از خدمات وی بهره‌مند شویم.

وي ضمن آرزوي توفيق و سربلندي براي این همکار گرامی، بيان داشت: برای آقای یدالله رحمانی که سمت سرپرستی هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران را برعهده گرفته و انسانی توانمند و دلسوز هستند نيز، آرزوی موفقیت می‌کنیم.

شایان ذکر است که در ابتدای این مراسم، یاسر میرزایی سیرویی، نماینده وزیر و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت نفت ضمن تشکر از همکاری خوب همکاران با گزینش، اظهار داشت: عدم آشنایی با سازوکارهای گزینش باعث شده تا دیگران، نگاهی نگران به این امور داشته باشند.

وی ادامه داد: از این جهت، بهترین و درست‌ترین کار برای ما باید این باشد که بتوانیم با رفتار و عمل خود، این تصویر نگران و ناراحت‌کننده را به تصویری درست و سازنده تبدیل کنیم.

در ادامه این مراسم، شاکر همدمان سرپرست سابق هسته گزینش شرکت ملی گاز ایران، نیز با بیان بخشی از سابقه خدمتي خود در صنعت گاز، اظهار کرد: با این که مدت کمی را در خدمت شما بزرگواران در صنعت گاز بودم، اما در همین مدت کم نیز تلاش کردم تا هم مسئولیت‌های خود را به خوبی در این بخش، انجام دهم و هم با کسب تجربیاتی در این زمینه، به اهداف عالیه مد نظر مدیران برسم.

یدالله رحمانی نیز ضمن تشکر از مهندس تربتی بابت اعتمادی که به وی ابراز داشتند، اظهار کرد: من کار خود را در صنعت گاز از سال ۶۷ و با گزینش شروع کردم و اکنون پس از وقفه‌ای کوتاه، بار دیگر به این امور بازگشتم و امیدوارم که بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم و همکاران خود باشم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/26 - ١٥:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3523