صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران:

شرکت ملی گاز ایران؛ در صف مقدم خدمت‌رسانی از نوع همدلی مؤمنانه + فیلم

با توجه به شرایط حاکم بر کشور و شیوع ویروس کرونا و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص رزمایش همدلی مؤمنانه، شرکت ملی گاز ایران به پیشنهاد واحد بسیج این شرکت در این خصوص، تصمیم گرفت کمک مؤمنانه‌ای را به نفع نیازمندان انجام دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ولی‌الله دینی، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب، در خصوص اقدامات انجام شده در این زمینه، اظهار داشت: در این راستا، با تشکیل جلسه‌ای در شورای فرهنگی شرکت، حسابی را برای این منظور تشکیل دادیم تا با تخصیص کمک همکاران و دوستان، بتوانیم به نیازمندان کمک کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم کمک‌های همکاران عزیز، در قالب توزیع بسته‌های ۳۰۰ هزار تومانی، بتواند در این شرایط سخت، راهگشایی هرجند کوچک به نیازمندان شناسایی شده باشد.

دینی با اشاره به پیشگامی شرکت ملی گاز ایران در امر خدمت‌رسانی به مردم، گفت: این شرکت همیشه و در مواقعی که در جای جای کشور نیاز بوده، به‌ویژه در زمان وقوع مسایلی نظیر سیل، زلزله و یا وقایع قهری طبیعی، پیشگام کمک‌رسانی به مردم عزیز و هم‌وطنان آسیب‌دیده بوده است.

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران افزود: امسال که با توجه به شیوع کرونا ویروس، شرایط ویژه‌ای بر کل دنیا حاکم است و کشور ما هم از این قاعده مستثنی نمی‌باشد، انتظار و تقاضا داریم که همکاران عزیز ما نیز کمافی‌السابق  کمک‌های خود را به این امر خیر اختصاص دهند؛ چراکه این کار هم ثواب دنیوی و اخروی دارد و هم به نوعی، همدلی و همگامی با کسانی است که این روزها شغل خود را از دست داده و یا به هرحال، نیاز پیدا کرده‌اند.

رییس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با بیان این که در فرهنگ ما، ماه مبارک رمضان، ماه انفاق، ایثار و کمک به مستمندان است، تصریح کرد: در این ماه،  کارکنان خدوم شرکت ملی گاز نیز به همراه تمامی مردم عزیز ایران در راستای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و تهیه بسته‌های معیشتی، اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

وی اظهار داشت: از این رو، همكاران، كاركنان و بسيجيان مي‌توانند هداياي نقدي خود را حداكثر تا تاريخ هفدهم ارديبهشت برابر با دوازدهم ماه مبارك رمضان به حساب مشترك 8881626282  بانك ملت، شعبه شهيد سرافراز و یا شماره کارت 6104337402042962 (متشكل از نمايندگان مالي، روابط عمومي و بسيج؛ آقايان فتحعلي بيگي، عسگري و طالبي) واريز کنند.

دینی در پایان با تشکر از تمامی دوستان و همکارانی که در این امر خیر شرکت می‌کنند، اظهار داشت: امیدوارم با اطلاع‌رسانی‌هایی که در این زمینه انجام خواهد شد، بتوانیم پویشی وسيع در راستای جذب هرچه بیشتر این کمک‌ها فراهم آوریم.

 

نمایش فیلم

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/09 - ١٢:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2212