صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تهیه و توزیع مرحله اول بسته های غذایی با کمک و همدلی کارکنان شرکت ملی گاز ایران

در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر همدلي و كمك مومنانه به نيازمندان، نخستین بسته معیشتی به همت و همدلی کارکنان شرکت ملی گاز ایران تهیه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله رحمانی فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران در این خصوص اظهار کرد: در مرحله نخست 50 بسته معیشتی با ارزش 130 میلیون ریال تهیه که در روز شنبه 20 اردیبهشت ماه مصادف با ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی در ادامه با بیان این که این رزمایش همچنان ادامه خواهد داشت،گفت: با اطلاع رسانی که در میان مجموعه کارکنان شرکت ملی گاز ایران شده پیش بینی می کنیم که استقبال از این طرح خداپسندانه پرشورتر از قبل صورت پذیرد از این رو از همه همکاران می خواهیم خود را در این طرح سهیم کنند تا گره ای از زندگی کسانی که در این شرایط کنونی زندگی شان با مشکل مواجه شده باز شود.

این مقام مسئول در ادامه از همکاران درخواست کرد که چنانچه نیازمندی را مدنظر دارند با معرفی آن با ذکر شماره تماس و آدرس به دفتر بسیج، ضمن مشارکت در این امر خداپسندانه در ثواب آن شریک شوند.

شایان ذکر است همكــاران، كــاركنان و بسيجيــان مي تــوانند هدايـاي نقدي خود را تا پایان ماه مبارک رمضان به حســاب مشتــرك 8881626282 و یا شماره کارت 6104337402042962  بانك ملت شعبه شهيد سرافراز (متشكل از نمايندگان مالي، روابط عمومي و بسيج؛ آقايان فتحعلي بيگي، عسگري و طالبي) واريز تا در مرحله دوم این طرح که به مناسبت عید سعید فطر اجرا خواهد شد، مشارکت کنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/16 - ١٥:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1588