صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تداوم همیاری و همدلی در مجموعه شرکت ملی گاز ایران با توزیع بسته های معیشتی میان نیازمندان

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران از توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان در نخستین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله رحمانی با بیان این مطلب، خاطرنشان کرد: در مرحله نخست رزمایش همدلی و کمک مومنانه، 50 بسته معیشتی به مبلغ 130 میلیون ریال جمع آوری شد که در نیمه ماه مبارک رمضان همزمان با سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) بین نیازمندان توزیع شد.

وی در ادامه با بیان اینکه این حرکت با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العلی) به صورت خودجوش در سطح کشور گسترش پیدا کرده است، تصریح کرد: خوشبختانه این حرکت خداپسندانه در سطح صنعت گاز کشور در حال انجام است و امید آن می رود که استقبال از این امر مهم پرشورتر از مرحله اول انجام شود.

رحمانی در پایان با اشاره به شماره حساب مشتــرك 8881626282 و شماره کارت 6104337402042962 ( بانك ملت شعبه شهيد سرافراز) اعلام شده از سوی شورای فرهنگی، افزود: با توجه به اطلاع رسانی که صورت گرفته، پیش بینی می کنیم در مرحله دوم که تا پایان ماه مبارک رمضان است و همکاران فرصت دارند در این امر خداپسندانه سهیم باشند، بسته‌های معیشتی بیشتری را میان نیازمندان توزیع کنیم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/22 - ١٠:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1288