صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در بازدید از مناطق سیل زده استان خوزستان تأکید کرد:

لزوم خدمات رسانی بیشتر به مردم و پایداری شبکه گاز مناطق سیل زده

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور در استان خوزستان از شهرها و روستاهای در معرض سیل و همچنین تاسیسات زیرساختی و ایستگاه‌های گاز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید مؤمنی در این بازدید تأکید کرد: کمک رسانی به مردم سیل زده و پایداری شبکه‌های گاز به شهرها و روستاها در اولویت شرکت گاز استان قرار گیرد.

وی با اشاره به اقدام به‌هنگام شرکت گاز استان خوزستان به عنوان معین استان لرستان در خصوص راه اندازی ایستگاه گاز شهرستان سیل زده پلدختر، از کارکنان زحمت‌کش شرکت گاز استان خوزستان تجلیل و اظهار کرد: امیدوارم هر چه سریعتر شرایط مطلوبی برای مردم شهرستان پلدختر ایجاد شود.

در ادامه، مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان ضمن ارائه گزارش جامعی در خصوص عملکرد این شرکت در خصوص مدیریت بحران سیل در استان گفت: شرکت گاز خوزستان با تشکیل ستاد مدیریت بحران در چهار محور نسبت به اقدامات پیشگیرانه، مقابله با بحران سیلاب، تعیین خسارات ناشی از سیلاب و کمک رسانی به سیل زدگان برنامه‌ریزی کرده است.

عبدالله ابول پور با اشاره با افزایش دبی رودخانه و بالا آمدن سطح آب افزود: بسیاری از تاسیسات زیرساختی و ایستگاه‌های گاز این شرکت تحت تاثیر سیلاب قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اقدامات پدافندی در خصوص جلوگیری از بروز سیلاب به ایستگاه های گاز صورت گرفته، تصریح کرد: احداث سیل‌بند، نصب نشانگر بر روی خطوط لوله‌های گاز و راه‌اندازی دیسپچینگ جهت رصد وضعیت ایستگاه‌ها از جمله اقداماتی است که در جلسات ستاد بحران گاز استان تصمیم گیری و برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان در خصوص محافظت از دستگاه‌ها تصریح کرد: با بکارگیری ماشین آلات سنگین نسبت به مقاوم سازی سیل بندهای احداث شده جهت جلوگیری از ورود سیلاب به ایستگاه‌ها و تاسیسات گاز اقدامات موثری انجام شده است.

ابول پور در خصوص کمک رسانی به سیل زدگان گفت: شرکت گاز استان خوزستان با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استانداری و جمعیت هلال احمر استان تاکنون اقلام قابل توجهی بسته‌های حمایتی شامل؛ انواع کنسروجات، پتو، مواد بهداشتی، گونی و سایر اقلام مورد نیاز را به آسیب دیدگان ناشی از سیل ارائه داده است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/24 - ١٧:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1663