صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز تأکید کرد:

لزوم ارتقای دانش، خلاقیت و نوآوری

به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی مراسم رونمایی از منشور اخلاقی کارکنان روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بهرام صلواتی مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، در این مراسم ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی بر ارتقای دانش، خلاقیت و نوآوری همکاران روابط عمومی تأکید کرد.

وی خدمت صادقانه ، شفافیت و صداقت در اطلاع رسانی، احترام به افکار عمومی و کسب بازتاب اقدامات انجام شده را از اهم فعالیت های روابط عمومی بر شمرد.

محمد عسگری رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران نیز در این مراسم ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی اخلاق، برخورداری از حسن سلوک، رازداری، صداقت و مسئولیت پذیری را از مهم ترین ویژگی های همکاران روابط عمومی برشمرد.

همچنین در ادامه بهمن کرمی رئیس روابط عمومی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در این مراسم توفیق خدمت در شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران را از الطاف الهی دانست و افزود: خدا را شاکریم که با اشتغال در صنعت گاز از این موهبت برخوردار هستیم و با توسعه گازرسانی در کشور موجبات خشنودی هم وطنان عزیزمان را فراهم می آوریم . 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/28 - ١٥:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 552