صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان مازندران خبر داد؛

آمادگی شركت گاز مازندران برای فصل زمستان

جلسه هماهنگی و آمادگی زمستانی به منظور بررسی شرايط و اطمينان از آمادگی تأمين گاز طبيعی مشتركين شركت گاز استان مازندران با حضور مديرعامل، رؤسای بهره برداری، روسای ادارات گازرسانی و واحدهای ستادی اين شركت در محل سالن كنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شركت ملی گاز ایران، جعفر احمدپور مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران گفت: ضمن شناسايی نقاط حساس، با رفع موارد احتمالی، باید راه های مقابله با بحران های احتمالی را با رعايت دستور العمل های HSE مورد بررسی قرار دهند.

وی استفاده از تكنولوژی ها و سيستم های نرم افزاری و سخت افزاری جديد و به روزرسانی آن ها را مورد تأكيد قرار داد و افزود: از سيستم های جديد نرم افزاری و سخت افزاری در همه سطح سازمان در راستای خدمت رسانی مطلوب و سريع به مشتركين مورد استفاده قرار گيرد.

احمدپور با تاکید بر ارائه خدمت صادقانه گفت: با فرا رسیدن فصل سرما بازدید و بررسی تاسیسات، ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز و خطوط شبکه و شیرهای گاز از جمله اولویت‌های کاری واحد های بهره‌برداری این شرکت است.

مديرعامل شركت گاز استان مازندران بر حفظ آمادگی کارکنان شركت گاز استان بر مقابله با زمستان امسال اشاره و بیان کرد: با تمهيدات و برنامه ريزی های انجام گرفته و با استفاده از همه توان و ظرفيت شركت برای تامين گاز پايدار و مستمر و ايمن برای مشتركين استفاده خواهيم كرد.

وی با بيان اهميت تأمين سوخت جايگزين از سوی سازمان های خدمات رسان، صنايع پر مصرف و خدمات عمومی، اضافه کرد: همه سازمان های خدمات رسان و صنايع پر مصرف و خدمات عمومی از قبيل نانوايی ها، بيمارستان ها بايد به سوخت دوم مجهز شوند و ادارات گازرسانی در سطح استان هماهنگی های لازم را انجام و اطلاع رسانی کنند.

احمدپور همچنين مديريت مصرف گاز از سوی مشتركين را خواستار شد و افزود: مديريت مصرف گاز يكی از مهم ترين موضوعاتی است كه در صورت رعايت آن از سوی مشتركين، علاوه بر صرفه اقتصادی برای آنان از بروز مشكلات در پيك مصرف جلوگيری می كند.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران تصریح داشت: اطلاع رسانی دقیق، آگاهانه و شفاف، مردم را برای مقابله با سرما و رعایت الگوی صحیح مصرف یاری خواهد داد و قطعاً این مساله را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.

احمدپور با تاکید بر رعایت مسائل ایمنی، اظهار داشت: واحد HSE با کمک روابط عمومی با استفاده از ظرفیت رسانه ملی، خبرگزاری ها و مطبوعات مکتوب، اطلاع رسانی های لازم را در خصوص مسائل ایمنی همچنین مصرف بهینه انجام خواهند داد تا زمستانی بدون حادثه همراه با استفاده بهینه از گاز را شاهد باشیم.

این مقام مسئول در پايان دانش، اخلاق و مهارت را از اصول مديريتی دانست و افزود: بهبود ارتباط با مردم و پيمانكاران با حفظ كرامت انسانی و وفاداری سازمانی از سوی مديران و كاركنان، مورد انتظار است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/06/20 - ١٣:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 527