صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

آغاز طرح حذف قبوض گاز مشتركين زنجاني

مديرعامل شركت گاز استان زنجان با بيان اينكه طرح حذف قبوض کاغذی گاز بهاء هم اکنون در این استان آغاز شده است؛ گفت: از ابتداي آذر امسال صورتحساب مشتركين گاز در زنجان همگام با اجراي اين طرح ملي در كشور به روش الكترونيكي ارسال مي شود.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، موسي احمدلو افزود: مرحله نخست این طرح، با دریافت شماره تلفن همراه مشترکين شروع شده است و مشترکين می‌توانند شماره اشتراک خود را به سامانه پیام کوتاه 1000194 ارسال کنند.

وي اظهار داشت: با استفاده از سرویس‌های پیامکی، وب سايت و یا مراجعه کنتورخوان، اقدام به جمع‌آوری شماره موبایل و ثبت خود اظهاری مشترکين در این باره شده که تاکنون بیش از ۷ هزار شماره همراه مشترکين جمع‌آوری شده است.

مديرعامل شركت گاز استان زنجان با اعلام اينكه طرح حذف قبوض کاغذی، اقدامی در راستای کاهش هزینه‌های جاری، تسریع در وصول مطالبات، تسهیل و توسعه خدمات الکترونیک، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مشترکين، حرکت به سمت انجام بخشی از مسئولیت‌ های اجتماعی و نیز کاهش مراجعات مردمی است؛ تصريح كرد: صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و صیانت از جنگل‌ها و منابع طبیعی، کاهش هزینه‌های چاپ و توزیع قبوض و حفظ محیط زیست از ديگر مزایای اجرای اين طرح ملي است.

احمدلو افزود: در صورت فراهم شدن همه شرايط از پایان آذرماه 98؛ قبوض کاغذی برای مشترکين گاز صادر نخواهد شد.

وي با اعلام اينكه برای دریافت اطلاعات صورت حساب گاز می‌توان به ۳ روش شامل مراجعه به وب‌سایت شرکت گاز استان، مراجعه به سایت شرکت ملی گاز و سامانه پیامکی اقدام کرد؛ از هم استاني هاي عزيز و مشتركين محترم خواست براي دريافت قبوض الكترونيكي در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام كنند.

مديرعامل شركت گاز استان زنجان تشريح كرد: در روش اول مشتركين محترم مي توانند با ارسال (شماره اشتراك *1) به شماره 1000194 به زبان لاتين اقدام كنند.

احمـدلو در توضيح روش دوم گفت: مشتركيـن محتـرم با مراجعـه به صفحـه اول سايت اينترنتـي شركـت ملـي گـاز به آدرس www.nigc.ir  و يا سـايت شركـت گـاز استـان زنجـان به آدرس www.nigc-zanjan.ir  و كليك بر روي تصوير «حذف قبوض» مي توانند اقدامات لازم را انجام دهند.

وي تصريح کرد: در روش سوم نيز مشتركين مي توانند شماره تلفن همراه خود را به مامورين كنتور خوان ارائه دهند.

گفتني است در حال حاضر بیش از 338 هزار مصرف كننده گاز طبيعي در استان زنجان وجود دارد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/17 - ٠٩:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3535