صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در 8 ماهه منتهی به آبان ماه سال جاری صورت پذیرفت؛

مصرف بیش از یک میلیارد و 600 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در استان کردستان

در 8 ماهه منتهي به پایان آبان ماه سال جاري، بيش از یک ميليارد و 636 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در استان کردستان مصرف شده، كه در مقايسه با مدت مشابه سال قبل افزايش يك درصدي داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،احمد فعله گری مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان با بیان مطلب فوق اظهار کرد: مشترکین شركت گاز استان کردستان در 8 ماهه منتهي به آخر آبان ماه سال 97 با مصرف یک ميليارد و 624 ميليون و 850  هزار و 428 متر مكعب نسبت به سال جاري گاز طبيعي كمتري مصرف كرده اند.

فعله گري آمار مصارف آبان ماه سال جاري را با مدت مشابه سال گذشته مقايسه کرد و بيان داشت: مصرف گاز در آبان ماه سال گذشته حدود 290 ميليون متر مكعب بوده، كه كنتور مصارف در آبان ماه سال 98 عدد 270 ميليون و 13 هزار و 645 متر مكعب را نشان مي دهد، كه نشان از كاهش 7 درصدي دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان در مورد تداوم خدمات این شرکت گفت: در چند سال اخیر با بستر سازی و تقویت زیرساخت های خطوط انتقال و شبکه های گازرسانی، روند تداوم خدمت رسانی به مردم شریف، استان کردستان از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

فعله گري در پايان سخنان با بیان اینکه که تعداد مصرف کنندگان گاز طبیعی در استان کردستان در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی از مرز 528 هزار مشترک فراتر رفته است، اظهار داشت: با افزايش برودت هوا و افزايش مصارف گاز طبيعی در ماه های پایانی سال جاری، صرفه جويي در مصرف اين حامل انرژي بسيار مهم بوده، که با رعايت الگوي مصرف بهينه و رعايت دماي رفاه ( 18 الي 21 درجه سانتيگراد) هم شركت گاز استان كردستان و شركت ملي گاز ايران را در ارائه خدمات مستمر ياري کرده، و هم مبلغ كمتري را در قبوض گاز بهاء شاهد باشیم.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/10 - ١١:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1060