صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

عزم راسخ پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد برای کمک به ارتقای اکوسیستم کارآفرینی شهرستان سرخس

در راستای توسعه کارآفرینی و استفاده از تجربیات شرکت های دانش بنیان و همکاری استارتاپ ها در حوزه صنعت نفت و گاز، جمعی از اعضای انجمن صنفی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی خراسان رضوی از مجموعه پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد و مرکز رشد و فناوری این مجتمع گازی در سرخس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر مرکز رشد و نوآوری مجتمع گازی شهید هاشمی نژاد، ضمن معرفی مرکز رشد و ارائه اقدامات صورت گرفته، از عزم راسخ مرکز برای کمک به ارتقای اکوسیستم کارآفرینی شهرستان سرخس خبر داد و گفت: این بازدید با هدف استفاده از پتانسیل های کارآفرینی و نوآوری استان خراسان رضوی، بهره مندی از خدمات آنها در حوزه توسعه کارآفرینی، فعالیت استارتاپ های و شرکت های دانش بنیان و همکاری آنها با حوزه نفت و گاز  صورت پذیرفت.

یونس نیک پرست اضافه کرد: شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و توجه به ذینفعان در حوزه بومی و محلی و منطقه ای اقدامات مهمی را در دستور کار قرار داده و یکی از برنامه های مهم در این زمینه حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها در شهرستان سرخس است.

وی ادامه داد: در همین راستا رویدادهای منطقه ای شامل برگزاری رویدادهای نمایشگاهی، سینمای کارآفرینی، گپ و دورهمی کارآفرینی، ارتباط با دانشگاه ها و ایجاد فرهنگ کارآفرینی و اشتغال در شهرستان سرخس صورت گرفته است.

نیک پرست تاکید کرد: با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان سرخس، تمامی امکانات مجموعه رشد و فناوری پالایشگاه به صورت رایگان در اختیار استارتاپ ها قرار می گیرد و شرکت های دانش بنیان که علاقمند به سرمایه گذاری باشند می توانند از خدمات مرکز رشد بهره مند شوند.

گفتنی است، در پایان این دیدار تفاهم نامه همکاری بین مرکز رشد و فناوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و انجمن صنفی مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی خراسان رضوی به امضاء رسید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/15 - ١٠:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1081