صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

سرپرست حمل و نقل پالايشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبي عنوان کرد:

نقش بسيار موثر واحد حمل و نقل پالايشگاه دهم در عمليات تعميرات اساسي سال جاري

كاركنان پرتلاش واحد حمل و نقل فاز 19 مجتمع گاز پارس جنوبي نقش بسيار تعيين كننده اي در انجام عمليات تعميرات اساسي طبق برنامه ي زمانبندي شده ايفا کرده اند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، ضرغام غلامپور، سرپرست حمل و نقل پالايشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبی در اين باره عنوان كرد: همواره نيروهاي پرتلاش واحد حمل و نقل با آمادگي كامل و گذراندن آموزش هاي فني و تخصصي لازم، نقشي بسيار تعيين كننده در تعميرات اساسي سال جاري داشته اند.

وی در ادامه عنوان کرد: اين واحد با انجام خدماتي از قبيل تامین  ماشين آلات سنگین و سبک پالايشگاه دهم را در جهت توليد پايدار گاز در فصل سرد سال آماده کرد.

اين مقام مسئول خاطرنشان كرد: راهبران خودروهاي سبك و ماشين الات سنگين در دو شيفت 12 ساعته با روحیه جهادی در امر خدمات رسانی فعاليت داشته اند كه تعدادي از اين ماشين آلات از ستاد مجتمع تامین و تعدادي ديگر نيز از سوی پيمانكار برون سپاري پالايشگاه دهم محقق شده است.

غلامپور در ادامه به ماشين آلات واحد آتش نشاني اين پالايشگاه نيز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 5 دستگاه خودروي آتش نشاني با آمادگي كامل در جهت خدمات دهي بسيار مطلوب در اختيار واحد آتش نشاني است.

وي به آموزش رانندگان خودروهاي سبك و سنگين نيز اشاره كرد و عنوان داشت: رانندگان خودروهاي سبك و سنگين به مدت 260 ساعت دوره هاي  آموزشی از جمله رانندگی تدافعی را گذرانده و در حال حاضر نيز بخشی از آموزش های فنی از سوی اساتید مطرح و مجرب کشوری جهت بالابردن اطلاعات فنی و تخصصی این عزیزان در حال برگزاری است.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/05 - ١١:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1666