صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت پالایش گاز پارسیان عنوان کرد:

شرکت پالایش گاز پارسیان همچنان متوازن کننده تولید گاز کشور

طبق برنامه ریزی و تدابیر انجام شده با مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید و دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران و نیز شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، با آمادگی کامل در حال تزریق گاز شیرین به شبکه گاز هستیم تا همچنان متوازن کننده تولید گاز کشور باشیم.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملي گاز ايران، فرشيد ابدالی دهدزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز پارسیان با اعلام این خبر افزود: با هماهنگی واحدهای مرتبط و با پیش بینی و تامین اقلام مورد نیاز و با استفاده از خدمات تامین کنندگان و توان سازندگان داخلی، براساس هماهنگی با ستاد شرکت ملی گاز ایران، با تمام توان در حال تزریق گاز به شبکه سراسری کشور هستیم.

مدیرعامل دومين تأمین کننده گاز کشور، با تأکید بر ضرورت توجه به مسایل ایمنی و الزام های HSE گفت: همه کارکنان و کارگران می بایست به مسایل ایمنی توجه کافی داشته باشند و کیفیت را فدای کمیت نکنند تا انشاءالله در زمستان آتی با اطمینان کافی و اثربخشی حداکثری از بابت تولید گاز و سایر شاخص ها، شیرینی سختی کار طاقت فرسای کارکنان، که همان گرما بخشیدن به خانه هاي هموطنان است به دل همه ما بنشیند.

ابدالی ادامه داد: اميدواريم به یاری خداوند متعال و همت و تلاش جهادگونه تمامي کارکنان با رعایت مقررات و استانداردهای لازم ایمنی، عمليات تأمين گاز در موعد مقرر بدون هیچ مشکلی انجام شده و زمستانی بدون کمبود گاز در پیش رو داشته باشیم.

وي تصريح کرد: همکاران من به دور از خانواده اما با گام هاي استوار در پالایشگاه گاز پارسیان، با تلاش حداکثری خود رونق بخش گرما در جای جای ایران اسلامی هستند و حلاوت این کار طاقت فرسا فقط شیرینی کانون گرم خانواده های ایرانی است.

شرکت پالایش گاز پارسیان بزرگترین پالایشگاه گاز شیرین کشور و دومين تامين كننده گاز طبيعي و متوازن کننده تولید گاز کشور با ظرفیت اسمی 82 میلیون مترمکعب گاز در روز؛ در شهرستان مُهر استان فارس واقع شده است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/06 - ١٠:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1274