صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس مخابرات و تلمتری شرکت پالایش گاز سرخون و قشم:

استفاده از آخرین استانداردها و تکنولوژهای روز دنیا؛ استراتژی مخابرات صنعت نفت و گاز

رئیس مخابرات و تلمتری شرکت پالایش گاز سرخون و قشم هدف از گرامیداشت روز ارتباطات را توجه بیشتر به فرصت‌های بسیاری دانست که استفاده از تکنولوژی‌های ارتباطی، اینترنت و اطلاعات در اختیار جوامع و اقتصاد آن‌ها قرار می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهران کشاورز با بیان این مطلب، اظهار داشت: در راستای توسعه و برقراری ارتباطات در سطح صنعت نفت و گاز کشور، مجموعه مخابرات و تلمتری  به عنوان متولی این امر، استراتژی خود را بر مبنای استفاده از آخرین استانداردها و تکنولوژهای روز دنیا قرار داده است.

کشاورز بیان کرد: کارکنان و کارشناسان توانمند واحد مخابرات و تلمتری رسالت خود را در خدمت رسانی به کلیه بخش‌های عملیاتی و ستادی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم دنبال کرده و پایه اساسی ماموریت مخابرات در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات را تدوین استانداردها در سطح صنعت گاز برشمرد.

وی در ادامه از اهم فعالیت های صورت گرفته در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در سال گذشته و در دست اقدام گزارشی ارائه کرد که به شرح زیر می باشد:

- افزايش مشتركين اينترنت ADSL شاتل و خدمات دهي به ساكنين شهرك

- نصب دكل بيسيم حراست شهرك و برقراري ارتباط بيسيم

- راه اندازي و تست سامانه اعلان بحران

- تهيه تلفن همراه جهت روساي شيفت به منظور ارسال گزارش توليد

- پيگيري راه اندازي ارتباط 3G همراه اول در شركت

- پيگيري خريداري تلفن VOIP به منظور پشتيباني از سيستم قديمي رئيس منشي الكاتل و راه اندازي آن با همكاري واحد IT

- برقراري ارتباط ويديو كنفرانس و برگزاري چندين جلسه از طريق اين سيستم

وی در ادامه افزود: فعاليت‌هايي نیز در همین راستا در دست اقدام است که شامل: پيگيري قرارداد و لينك ارتباطي MPLS سيستم توزين باسكول با گمرك شهيد رجايي با همكاري واحد IT - پيگيري خريد و ارتقای سيستم جديد ويديو كنفرانس و پيگيري خريد ادوات با همكاري واحد IT  جهت افزايش مشتركين اينترنت ساختمان اداري، می‌شود.

کشاورز در پایان از زحمات و تلاش شبانه روزی کارکنان ساعی و توانمند مجموعه مخابرات و تلمتری در جهت ایفای رسالت برقراری ارتباط در سطح بخش های مختلف سازمان تقدیر و تشکر کرد.

روابط عمومی در متن است نه در حاشیه

در همین پیوند، محمدحسین نوروزی مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم نیز همزمان با گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی ابراز امیدواری کرد در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» مزین شده، بخش ارتباطات و روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتواند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

وی در بخشی از سخنان خود، اظهار داشت: مجموعه روابط عمومی بعنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی با انعکاس دیدگاه های مردم، فضایی سالم را برای اطلاع رسانی شفاف دستاوردهای صنعت نفت و گاز به دنبال ایجاد امید در جامعه را فراهم می‌کنند.

نوروزی ادامه داد: روابط عمومی به‌عنوان چشمان بیدار جامعه و بدنبال آن دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و علوم اجتماعی صنعت نفت و گاز در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام های ارزنده ای برداشته و تمام انتظارت و مطالبات مردم از سازمان را ایفا می کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: ورود فناوری و فضای مجازی، زمینه گسترش ارتباطات و انتشار اطلاعات خواهد بود. بنابراین، در این وضعیت، آنچه می‌تواند جامعه را به سمت واقعیت‌ها و آگاهی‌بخشی درست سوق دهد، فعالیت شفاف روابط عمومی در بخش اطلاع رسانی است.

این مقام مسئول در پایان با تشکر از تلاش‌ها و زحمات مجموعه روابط عمومی ها برای ارایه شفاف و به‌موقع اخبار در حوزه صنعت نفت و گاز کشور، عنوان کرد: فراموش نکنید که تنها با اطلاع‌رسانی شفاف و روشن است که می‌توان مانع از کارکردهای منفی و عملکردهای نادرست در سیستم‌های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی جامعه شد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/30 - ١٢:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 404