صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

دريافت تنديس بلورين سومين دوره جايزه سرآمدي از سوی مجتمع گاز پارس جنوبی

مدير تعالي سازماني مجتمع گاز پارس جنوبي از دريافت تنديس بلورين سومين دوره جايزه سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز ایران توسط این مجتمع خبر داد .

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمد رضا مصلائي گفت: با توجه به ارزيابي به عمل آمده از مجتمع گاز پارس جنوبي توسط ارزيابان، اين مجتمع موفق به كسب امتياز لازم جهت دريافت تنديس بلورين شد.

وي در ادامه عنوان داشت: سومين دوره جايزه مذكور با ارزيابي از 47 شركت تابعه شركت ملي گاز انجام گرفته است.

مدير تعالي سازماني مجتمع گاز پارس جنوبي در ادامه به روند حركت مجتمع در مسير سرآمدي اشاره کرد و بيان داشت: حركت جدي در مسير تعالي سازماني در مجتمع از سال 93 آغاز و با توجه به تعريف و اجراي پروژه هاي بهبود تعالي سازماني و در اولين حضور در جايزه ملي تعالي سازماني، مجتمع موفق به دريافت تقديرنامه سه ستاره  در سال 94 شد.

اين مقام مسئول در ادامه خاطرنشان كرد: با انجام خودارزيابي و تعيين نقشه راه تعالي مجتمع، پروژه هاي بهبود شناسايي و اجرا شدند و مجتمع در سال هاي 96 و 97 به ترتيب موفق به دريافت تقديرنامه چهار و پنج ستاره و در سال 98 با توجه به جاري سازي مناسب رويكردها و نتايج كسب شده، حائزدريافت تنديس بلورين شد.

وی اضافه کرد: اين افتخار بزرگي براي مجتمع محسوب می شود كه تك تك همكاران در آن نقش داشته اند  و بايستي تلاش شود كه علاوه بر حفظ جايگاه كسب شده، نسبت به ارتقاي آن نيز اهتمام لازم ورزيده شود .

مصلائي گفت: سطوح جايزه سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز شامل: گواهي تعهد به تعالي، تقديرنامه (دو ستاره، سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره) و تنديس (بلورين ، سمين و زرين) است که در سال 98 تنها 6 شركت از جمله مجتمع گاز پارس جنوبي موفق به دريافت تنديس بلورين شدند .

وي در پايان ضمن تشكر از كليه مديران و همكاران بيان داشت: اين آغاز يك پايان است و حركت در مسير تعالي تا رسيدن به قله سرآمدي ادامه دارد .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/30 - ١٢:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 424