صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

شرکت پالایش گازفجرجم در مسیر خود کفایی ساخت قطعات برقی و الکترونیکی مورد نیاز

واحد تعمیرات برق با همت و تلاش کارکنان متعهد و مجرب، یکی از تاثیر گذارترین واحد های عملیاتی است که در روند پایداری تولید انرژی در پالایشگاه گاز فجر جم نقش آفرینی می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احمدحسین محمدپور رئیس تعمیرات برق پالایشگاه فجر جم با بیان این مطلب اظهار کرد:متخصصان واحد تعمیرات برق پالایشگاه گاز فجرجم با استفاده از فناوری مهندسی معکوس شرکت‌های داخلی موفق به ساخت، نصب و تست موفقیت آمیز قطعات مهمی که در این واحد مورد استفاده قرار می گرفت و از برندهای خارجی نیز هستند شدند.

وی افزود: از جمله این قطعات می توان به انواع بردهای الکترونیکی و میکروپروسسوری و همچنین یک دستگاه شارژر 220 ولت ساخت داخلی که با نوع مشابه برند خارجی جایگزین شد اشاره کرد که موجب بهبود عملکرد بهره برداری در زمان های بحرانی و پیشگیری از تریپ زود هنگام واحدها و افزایش ضریب ایمنی و حفاظت و در نهایت افزایش راندمان و  پایداری تولید برق شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: این موارد نمونه هایی از فعالیت هایی است که توانسته ایم با استفاده از دانش و تجربه متخصصان داخل پالایشگاه و پیوند استراتژیک با مراکز علمی و پژوهشی و با اعتماد به تولیدکنندگان داخلی در مسیر خودکفایی حرکت کنیم.

محمدپور در پایان گفت: امید است با توکل بر خدا و عزم راسخ  کارکنان پالایشگاه، در سالی که " جهش تولید " نام گذاری شده است،تعمیرات برق سهم خود را در تحقق این آرمان ارزشمند ادا کند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/31 - ١٢:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 451